خرید عمده ویژه فروشندگان

شرایط خرید عمده (ویژه فروشندگان) از محصولات مورد تایید دکتر روازاده

  1. تمامی محصولات خریداری شده باید به صورت کارتون خریداری شود.
  2. حداقل مبلغ هر فاکتور باید 5.000.000 تومان باشد.

(مهمترین تکنیک و عامل فروش عطارخونه، دریافت سود پایین و افزایش تعداد فروش محصولات است که در نهایت موجب افزایش درآمد خواهد شد. این تکنیک فروش به تمامی عزیزان پیشنهاد می‌شود) 

نحوه هماهنگی برای خرید عمده محصولات طبیعی عطارخونه

برای ثبت درخواست خرید عمده ابتدا باید فرمی که در پایین صفحه قرار دارد را تکمیل نمایید. پس از آن کارشناسان فروش ما جهت بررسی و تکمیل مدارک با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین برای ارتباط مستقیم با کارشناسان ما (فقط درباره خرید عمده) می‌توانید با شماره 09101766726 تماس بگیرید.

زمان تقریبی ارسال سفارش

یک روز کاری پس از اعلام واریزی شما به دفتر مجموعه عطارخونه، به طور تقریبی محصولات درخواستی‌تان بین 48 الی 72 ساعت کاری برای ‌شما ارسال خواهد شد.

باربری و مسائل مربوط به آن

تمامی فاکتورها که برای خارج از شهر تهران هستند از طریق باربری به  نزدیک‌ترین محل تخلیه بار ارسال می‌شود. همچنین هزینه باربری به عهده خود  شخص خواهد بود. همچنین سفارشاتی که در شهر تهران یا اطراف آن  هستند، به وسیله وانت‌بار ارسال می‌شوند.
ضمنا  بعد از ارسال بار به باربری همکاران با شما تماس گرفته و بارنامه را اعلام  می‌کنند. عزیزانی که در شهرستان هستند توجه داشته باشند، در باربری هنگام  تحویل بار حتما کارتن های خود را باز کرده و تمامی اقلام را چک نمایند.
دقت نمایید، روی یکی از کارتن‌ها واژه حاوی فاکتور نوشته شده است. ابتدا فاکتور خود را خارج کرده و تمامی محصولات را با دقت کامل بررسی کنید.
تذکر: دفتر پخش تمامی محصولات و کارتن‌ها را به صورت سالم به باربری تحویل می‌دهد و متقابلا باربری هم موظف است صحیح و سالم اجناس را در اختیارتان قرار  دهد. (اگر به هر دلیلی متوجه خسارتی به بارتان شدید، در همان باربری خسارت  خود را دریافت نمایید. توجه داشته باشید اگر این امر خارج از باربری صورت گیرد و شما بعد از خروج از آنجا مجددا به باربری رجوع نمایید، با توجه به  تجربه‌ای که داریم هیچ‌گونه خسارتی از جانب آن‌ها به شما تعلق نمیگیرد.)

نحوه ی پیگیری مشکلات احتمالی فاکتور

اگر  احتمالا مغایرتی بین محصولات ثبت شده در فاکتور شما و محصولات ارسالی از  جانب ما وجود دارد، ظرف 24 ساعت حتما اعلام نمایید تا پیگیری و نتیجه اعلام شود. اگر بنا به هر دلیلی این مشکل ظرف 24 ساعت به دفتر گزارش داده نشود، به علت خارج شدن تعداد بی‌شماری فاکتور در آن بازه زمانی از انبار، متاسفانه پیگیری امکان پذیر نخواهد بود.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...