بیوگرافی دکترروازاده

دکتر حسین روازاده در 26 مرداد سال 1335 چشم به جهان گشود. جالب است بدانید او که به عنوان یکی از پرچم داران انقلاب تغذیه سالم در ایران شناخته شده است و به مبارزه با مشکلات موجود در تغذیه سالم و بهداشت پرداخته در ماه انقلاب حسینی و روز عاشورا به دنیا آمده است.

آیا دکتر حسین روازاده مدرک دانشگاهی هم دارد؟

متاسفانه شایعات زیادی مبنی بر غیرعلمی بودن صحبت های حکیم روازاده می شود و او را به نداشتن تحصیلات اکادمی متهم می کنند. در حالیکه ایشان پس از اخذ مدرک دیپلم، برای ادامه تحصیل به کشور ایتالیا سفر کردند و پس از آشنایی با زبان ایتالیایی، به ادامه تحصیل در رشته پزشکی پرداختند. ایشان پس از پایان تحصیلات پزشکی مجددا به ایران بازگشتند و طبق قوانین مربوط به فارغ التحصیلان خارج از کشور، دوره های در نظر گرفته شده دانشگاه تهران را با موفقیت گذراندند و مدرک این دانشگاه را نیز اخذ کردند. دکتر روازاده دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی 58290 می باشد.
دکتر روازاده

آیا دکتر روازاده با طب سنتی و اسلامی آشنا هستند؟

دکتر روازاده از دوران کودکی توجه بسیار زیادی به مداوا و درمان بیمارانی که با روش های بسیار ساده و متفاوت با روش های طب نوین توسط حکما بهبود می یافتند، داشت و این امر سبب شد تا این روش ها در خاطر ایشان بماند و تاثیر بسیار خوبی در ذهن ایشان بگذارد.
ایشان در دوران تحصیلات در ایتالیا علاوه بر گذراندن دروس پزشکی به فراگیری طب مکمل پرداختند و پس از بازگشت به وطن، این آموزه ها را در کشور مورد استفاده قرار دادند.
تحقیقات بسیار حکیم روازاده در مورد موادغذایی سبب شد تا ایشان مواد غذایی که در دوران قدیم مورد استفاده قرار می گرفته و مورد تایید حکماء ایرانی بوده و یا آن دسته از مواد غذایی را که حکماء ایرانی مردم را از خوردن و استفاده آن نهی می کردند را شناسایی کنند. دکتر روازاده در این رابطه کتب قدیمی و نظریات حکماء را مورد مطالعه قرار دادند و طب سنتی را بیش از پیش فرا گرفته اند. ایشان علاوه بر این علوم به مطالعه احادیث مربوط به طب اسلامی پرداختند و با گنجینه ارزشمند و بی بدیلی که متصل به وحی الهی و کلام حق تعالی می باشد آشنا شدند. به همین علت می توان گفت ایشان یکی از متخصصین طب سنتی اسلامی در ایران هستند.

خالق مهربان که سیستم پیچیده بدن انسان را آفریده است بهتر از هرکس می تواند انسان را در خصوص توصیه های بهداشتی و تغذیه ای راهنمایی کند و نظر ایشان از هر منبع علمی دیگری برای ما قابل قبول تر خواهد بود و خوشبختانه وجود احادیث بسیار زیاد در این زمینه از زبان معصومین که از علم الهی بهره مند بودند، کار را برای انسان ها که در علم محدود خود غوطه می خورند راحت نموده است.

آدرس مطب دکتر روازاده در تهران

آدرس مطب دکتر روازاده در تهران

این روزها کاربران بسیاری در سطح وب به دنبال آدرس مطب دکتر روازادهمی گردند ولی متاسفانه با اطلاعات درستی مواجه نمی شوند. برخی حتی فکر می کنند مطب دکتر روازاده در قم هست!!!
مطب دکتر روازاده در تهران واقع در خیابان جمهوری است. که البته این روزها ویزیت مراجعه کنندگان توسط شاگردان ایشان انجام می شود. شما برای تعیین نوبت مراجعه حضوری ابتدا باید با شماره تلفن 02164625483 تماس حاصل نمائید.
آدرس مطب دکتر روازاده: تهران، خیابان جمهوری اسلامی، بین خیابان گلشن و پیروز (چهار راه یاسر) پلاک 1229 است و نزدیک ترین ایستگاه مترو به مطب ایشان ایستگاه نواب می باشد که فقط 5 دقیقه با مطب دکتر فاصله دارد.