اخذ نمایندگی محصولات ارگانیک

شرایط دریافت نمایندگی محصولات مورد تایید دکتر روازاده

 1. مکان فروش ثابت فیزیکی دارای حسن انجام کار
 2. حداقل مبلغ هر فاکتور 15000000 تومان باشد

نحوه اعطای نمایندگی محصولات ارگانیک

برای ثبت درخواست نمایندگی ابتدا می بایست فرمی که در پایین صفحه قرار دارد را تکمیل نمائید. پس از آن کارشناسان فروش ما جهت بررسی و تکمیل مدارک با شما تماس خواهند گرفت. 

مدارک لازم جهت اخذ نمایندگی

 1. کپی از تمام صفحات شناسنامه
 2. کپی از کارت ملی پشت و رو
 3. آدرس دقیق منزل به همراه شماره تماس منزل
 4. آدرس محل کار به همراه شماره تماس محل کار
 5. شماره تماس یکی از بستگان نزدیک
 6. شماره تماس خودتان

نحوه ی سفارش محصولات

لطفا  فرم موجود در انتهای همین صفحه را تکمیل کرده و محصولات مورد نظر خود را  در بخش توضیحات درج نمائید. با توجه به اینکه ما شما را به عنوان نماینده ی  رسمی دکتر روازاده معرفی می کنیم، قبل از تکمیل فرم به نکات زیر توجه  نمائید:

 1. تمامی نمایندگان مجموعه ی حکیم روازاده باید همیشه محصولات را به طور کامل داشته باشند.
 2. خریدهای شما به صورت مداوم و با حداقل فاکتور 15000000 انجام شود.
 3. برای سفارش هر محصول می بایست حداقل 1 کارتن سفارش داده شود.

ارسال بروشور برای تمام نمایندگان

برای  تمامی نماینده ها بروشور و تبلیغات به صورت رایگان ارسال میشود ولی  متاسفانه به دلیل بالا رفتن هزینه چاپ این بروشورها، از عزیزانی ک مایل به  دریافت  تراکت نیستند و برای تبلیغ کار خود لزومی به بروشور ندارند  خواهشمندیم هنگام ثبت سفارش خود اعلام نمایند تا در بارشان گذاشته نشود.

زمان تقریبی ارسال سفارش

24 ساعت بعد از اعلام واریزی شما به دفتر، به طور تقریبی بارتان بین 48 الی 72 ساعت کاری ارسال خواهد شد.

باربری و مسائل مربوط به آن

تمامی  فاکتورهای نمایندگان عزیزی که خارج از شهر تهران هستند از طریق باربری به  نزدیک ترین محل تخلیه بار ارسال می شود. همچنین هزینه باربری به عهده ی خود  شخص می باشد. همچنین سفارشات نمایندگانی که در شهر تهران و یا اطراف آن  هستند بوسیله وانت بار ارسال خواهد شد.

ضمنا  بعد از ارسال بار به باربری همکاران با شما تماس گرفته و بارنامه را اعلام  می نمایند. عزیزانی که در شهرستان هستند توجه داشته باشند در باربری هنگام  تحویل بار حتما کارتن های خود را باز کرده و تمامی اقلام را چک نمایند.

دقت  نمائید، بر روی یکی از کارتن ها نوشته شده است، حاوی فاکتور. ابتدا فاکتور  خود را خارج کرده و تمامی محصولات را با دقت کامل بررسی نمایید.

تذکر: دفتر پخش تمامی محصولات و کارتن ها را به صورت سالم به باربری تحویل می  دهد و متقابلا باربری هم موظف است صحیح و سالم اجناس را در اختیارتان قرار  دهد. (اگر به هر دلیلی متوجه خسارتی به بارتان شدید در همان باربری خسارت  خود را دریافت نمایید. توجه داشته باشید اگر این امر خارج از باربری صورت  گیرد و شما بعد از خروج از آنجا مجددا به باربری رجوع نمایید، با توجه به  تجربه ای که داریم هیچ گونه خسارتی از جانب آنها به شما تعلق نمیگیرد.)

نحوه ی پیگیری مشکلات احتمالی فاکتور

اگر  احتمالا مغایرتی بین محصولات ثبت شده در فاکتور شما و محصولات ارسالی از  جانب ما وجود دارد، ظرف 24 ساعت حتما اعلام نمایید تا پیگیری شود و نتیجه  اعلام گردد. اگر بنا به هر دلیلی این مشکل ظرف 24 ساعت به دفتر گزارش داده  نشود به علت خارج شدن تعداد بیشماری فاکتور در آن بازه ی زمانی از انبار،  متاسفانه پیگیری امکان پذیر نمیباشد.

مجموعه ی احیای سلامت برای همه ی نمایندگان خود گواهی تاییدیه اجناس صادر می کند.


 • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
توضیحات را بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...