با کمترین مبلغ، تجارت خود را آغاز کنید

همکاری در فروش چیست؟

در این طرح، شما به‌عنوان همکار مجموعه عطارخونه شناخته می‌شوید. در چنین طرح‌هایی، افراد بدون نیاز به هیچ سرمایه یا مکان خاصی می‌توانند، کار کنند. روال کار به این صورت است که با معرفی محصولات عطارخونه در میان بستگان، آشنایان و دوستان خود، مشتریانی را جذب می‌کنید.

با دریافت مبالغ از آنان اقدام به ثبت سفارش کرده و در همان لحظه سود فروش خود را که 10% از کل مبلغ است، دریافت می‌کنید. باید دقت کنید که کمترین میزان ثبت سفارش، از مبلغ 3 میلیون تومان آغاز می‌شود. پس مبلغ کل محصولات فروخته شده را به حداقل 3 میلیون تومان برسانید.

با مشارکت در طرح همکاری در فروش، شریک تجاری ما بشوید

مجموعه عطارخونه برای گسترش فروش و شریک کردن همراهان همیشگی خود در سود فروش محصولات، طرحی جدید را راه‌اندازی کرده است. در این طرح سودآور، شما دوستان همیشگی عطارخونه می‌توانید به عنوان شریک تجاری ما، وارد عرصه تجارت شوید.

یکی از روش‌های قدیمی، ماندگار و پرکاربرد، فروش به روش دهان به دهان است. طرح همکاری در فروش عطارخونه برپایه این سیستم فروش مفید بنا شده است که تمامی افراد می‌توانند به‌راحتی در آن شرکت داشته باشند.

چگونه می‌توانم یکی از شرکای عطارخونه بشوم؟

برای آن‌که بتوانید در طرح همکاری در فروش شرکت کنید، نیاز به چیز زیادی ندارید. به‌دلیل آن‌که شما از همراهان ما هستید و از بالا بودن کیفیت محصولات ارائه شده، اطلاع کامل دارید، می‌توانید این تجربه خوب را همراه با سود به دیگران منتقل کنید.

روش شراکت با عطارخونه چگونه است؟

اگر شما از افرادی هستید که می‌توانند اقدام به خرید و فروش کنند، فروش در منزل را در تجربه خود دارند یا علاقه‌مند به این کار هستید، گام اول را برداشته‌اید. شما با معرفی و تبلیغ محصولات مورد تایید دکتر روازاده در عطارخونه، می‌توانید مشتریانی را پیدا کنید. هرگاه مبلغ محصولات درخواستی به عدد 3 میلیون تومان رسید، آنگاه خرید خود را از طریق سایت انجام دهید.

درصورت شرکت در این طرح، به‌هنگام ثبت سفارش و زمان پرداخت مبلغ با وارد کردن کد تخفیف Hamkari که به شما تعلق گرفته است، 10% از مبلغ کل به‌ عنوان تخفیف از هزینه شما کسر می‌شود. این مبلغ سود شما در این طرح شراکتی است.

ارسال کلیه محصولات طرح همکاری در فروش به‌ صورت رایگان انجام می‌گیرد. البته محصولات در تهران به آدرس منزل شما ارسال خواهد شد و در شهرستان‌ها به باربری‌های معتبر تحویل داده می‌شود. توجه داشته باشید که تمامی محصولات خریداری شده، توسط شما فقط به یک آدرس ثبت شده فرستاده می‌شود.

روش‌های دیگری که می‌توانید در کنار فروش دهان به دهان به‌کار ببرید، استفاده از کانال‌ها و گروه‌های دوستانه و خانوادگی است.

با مشارکت در این طرح، با کمترین هزینه و فقط تکیه بر توانمندی خود، می‌توانید کسب و کاری نو را ایجاد نمایید. محصولاتی مانند ظروف مسی، عرقیات گیاهی یا مواد غذایی ارگانیک که همگی مورد تایید دکتر روازاده نیز هستند، می‌توانند سبد فروش کاملی را برای شما فراهم کنند.

پس وقت را تلف نکنید و تا دیر نشده از اولین‌های طرح همکاری در فروش عطارخونه باشید.