راهنمای ثبت سفارش

پس از ورود به سایت عطارخونه، برای انجام خرید خود 2 راه در پیش دارید:

1. نام محصول مورد نظر را در قسمت جستجو سایت نوشته و پس از یافتن آن به صفحه محصول بروید.

2. براساس دسته‌بندی‌های موجود در بالای سایت به دسته‌بندی مورد نظر بروید و محصول را انتخاب کنید.

با یافتن محصول مورد نظرتان، روی دکمه خرید زیر تصویر محصول کلیک کنید. (شما می‌توانید با تکرار مراحل 1 و 2 محصولات بیشتری را انتخاب کنید)


در این مرحله سه عمل را می‌توانید انجام دهید با استفاده از فلش‌های افزایش و کاهش، تعداد محصول مورد نظرتان را تعیین کنید.
درصورت انصراف از خرید، می‌توانید بر دکمه انصراف کلیک کنید.


با تعیین تعداد خرید و اطمینان از انجام این کار، روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید و به مرحله بعد بروید در این مرحله باز هم می‌توانید تعداد محصول مورد نظر خود را تغییر دهید. در صورت اطمینان از تعداد روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.


اگر در سایت عضویت دارید، با پر کردن دو قسمت نام کاربری و رمز عبور و کلیک بر دکمه ورود به سایت، به مرحله بعد بروید در صورتی که کاربر جدید هستید، کادرهای مورد نظر را پر کرده و روی دکمه ثبت‌نام کلیک کنید.


در این مرحله باید اطلاعات موقعیت مکانی خود را بنویسید تا محصولات خریداری شده به آن آدرس برای‌تان ارسال شود و روی دکمه ثبت اطلاعات کلیک کنید در این مرحله با انتخاب برنامه ارسال محصول و روش پرداخت آن، دکمه پرداخت نمایش داده می‌شود و با کلیک روی دکمه پرداخت به درگاه پرداخت آنلاین بانک راهنمایی می‌شوید.


در این مرحله تمامی کادرها را پر کرده و روی دکمه پرداخت کلیک کنید مراحل خرید شما به پایان رسیده است و باید براساس انتخاب مدل ارسال محصول، در انتظار محصول خود باشید.


لازم به ذکر است کارمزد دریافتی توسط درگاه زرین پال طبق قوانین درگاه های اینترنتی بوده و به صورت جداگانه به مبلغ خرید اضافه می شود.