بایگانی نوشته‌ها


5 روش خانگی برای تشخیص عسل طبیعی از تقلبی

5 روش خانگی برای تشخیص عسل طبیعی از تقلبی

عسل طبیعی نه‌تنها مزه بسیار خوشایندی دارد بلکه می‌تواند ما را در برابر بسیاری از بیماری‌ها و اختلالات محافظت نماید. راه‌های تجربی بسیار زیادی برای تشخیص عسل طبیعی از مصنوعی و بی‌کیفیت وجود دارد. یکی از ساده‌ترین راه‌های تشخیص عسل ارگانیک و طبیعی... مقاله تشخیص عسل طبیعی را بخوانید.

خواص درمانی روغن ارده کنجد

خواص درمانی روغن ارده کنجد

در طب سنتی استفاده از روغن ارده کنجد برای درمان و پیشگیری بیماری‌ها از دوران آشوریان در ایران رواج داشته است. استفاده از روغن ارده کنجد برای کسانیکه دیابت، فشار خون، سرطان و بیماری‌های حاد دیگر دارند بسیار مفید است.

خواص عسل طبیعی چیست؟

خواص عسل طبیعی چیست؟

در طب سنتی اسلامی برای عسل طبعی گرم ذکرشده است. عسل با طبیعت گرمی که دارد برای درمان سودا و بلغم بسیار مفید بوده و بسیاری از امراض را از بین می‌برد. با خرید عسل طبیعی به مجموعه‌ای کم‌نظیر از مواد غذایی مفید دست خواهید یافت که تنها بخشی از آن‌ها را در ادامه ذکر می‌نماییم.

چرا مقالات عطارخونه رو بخونیم
آشنایی با طب سنتی و چگونگی استفاده از علم به دست آمده در این حوزه اتفاقی است که با مطالعه مقالات وبلاگ عطارخونه به وجود می‌آید. تمامی مقالات در وبلاگ منطبق با گفته‌ها و نوشته‌های متخصصان طب سنتی از جمله حکیم دکتر روازاده، حکیم دکتر خیراندیش، دکتر کردافشاری و... بوده و بر پایه‌های دانش طب سنتی ارائه می‌شود.
اطلاعات بیش‌تر