بایگانی نوشته‌ها


عسل دارویی چیست و چه تفاوتی با عسل معمولی دارد؟

عسل دارویی چیست و چه تفاوتی با عسل معمولی دارد؟

عسل دارویی یا عسل طبی اهمیت زیادی برای بدن انسان دارد. این نوع عسل به عنوان یک ملین خفیف، سوء هاضمه و عفونت های روده ای، درمان بسیاری از  ناراحتی های معده از جمله یبوست محسوب می شود. عسل دارویی دارایی ویژگی هایی است که آن را از عسل معمولی متمایز می کند...

عسل تغذیه ای چیست و چه تفاوتی با عسل طبیعی دارد؟

عسل تغذیه ای چیست و چه تفاوتی با عسل طبیعی دارد؟

در عسل تغذیه ای برای تغذیه زنبور از آب و شکر یا مواد قندی استفاده می شود. در مقابل عسل طبیعی عسلی است که حاوی عناصر درمانی است. این عسل از زنبورهایی است که از شهد گلها تغذیه می کنند. عسل تغذیه ای بر خلاف طبیعی فاقد بسیاری از عناصر موجود در طبیعت است.

عسل ارگانیک چیست و چه خواصی دارد؟

عسل ارگانیک چیست و چه خواصی دارد؟

عسل ارگانیک که بیو نیز نامیده می شود، عسلی است که از شکوفه های مزارع دارای گواهی ارگانیک به دست آمده و مطابق با پروتکل مورد نیاز زنبورداری ارگانیک باشد. همچنین عسلی که در این زمینه ها به دست می آید باید دارای گواهی مربوطه باشد که آن را تضمین می کند...

از خواص عسل کوهستان خبر دارید؟

از خواص عسل کوهستان خبر دارید؟

آیا می دانید خواص عسل کوهستان چیست؟ عسل کوهی، عسل وحشی، عسل کوهستان اینها اصطلاحات و نام هایی هستند که برای عسل های ارگانیک که بدون دخالت انسان تولید می شود، به کار می رود. برخی به عسلی که کاملا طبیعی است و انسان در تولید آن دخالتی ندارد عسل وحشی و برخی عسل کوهی می گویند.

آکادمی عطارخونه به منظور احیای علمی سبک زندگی سالم بر پایه مبانی طب ایرانی اسلامی به صورت کاملا تخصصی فعالیت خود را از دی 1400 آغاز کرده است. تمام تلاش این تیم ارائه محتواهای آموزشی معتبر و علمی در جهت افزایش سطح علمی مادران و خانواده های ایرانی می باشد. ارائه محتواهای آموزشی در  یک نقشه راه مرتب و منسجم به عنوان الگوی علمی آموزش سبک زندگی سالم هدف پیش روی آکادمی عطارخونه می باشد.
مشاهده وب سایت آکادمی