رب گرد لبو

مورد تایید دکتر روازاده

از {{model.count}}
0
65,000 تومان
0%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

برای اولین بار100 درصد طبیعی! استخراج شده از فرهنگ‌ بزرگ  ایران زمین و مورد تائید حکمای  ایرانی با پشتوانه روایی. تولید شده با روش سالم با حفظ خواص، طعم و مزه اصلی. موارد مصرف: در انواع غذا ها و شیرینی ها، با مزایای غیرقابل وصف و جایگزین خوبی برای رنگ غذاها.خواص: مقوى معده، رفع اسهال خونى، ضد سرفه، رفع انسداد مجارى. توجه: در خورش ها حتماً بعد از پایان پخت، افزوده شود.در غذاهای خشک جداگانه در مقداری آبجوش حل کرده و غذا را رنگی کنید.وزن آن با بسته بندی حدود 380گرم میباشد.

ناشناس

سلام، با توجه به اینکه غلبه سودا در بدن عامل بسیاری از بیماری ها از جمله افسردگی، سرطان و … می باشد. این روایت از معصومین که لبو نخورید زیرا خوردن ریشه چغندر باعث به حرکت درآمدن خلط سودا در بدن می شود، اساس علمی دارد؟
{ ﺍﻣﺎﻡ ﺭﺿﺎ علیه السلام می فرمایند:
ﺑﻪ ﺑﻴﻤﺎﺭﺍﻧﺘﺎﻥ، برگ ﭼﻐﻨﺪﺭ ﺑﺪﻫﻴﺪ؛ ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ، ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﻴﭻ ﺑﻴﻤﺎﺭﻯ ﺍﻯ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﻭ ﻫﻴﭻ ﻋﺎﺭﺿﻪ ﺍﻯ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻧﻴﺴﺖ ﻭ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻴﻤﺎﺭ ﺭﺍ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﻰ ﺳﺎﺯﺩ؛ اما ﺍﺯ ﺧﻮﺩِ ﭼﻐﻨﺪﺭ ﺑﭙﺮﻫﻴﺰﻳﺪ؛ ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﺳﻮﺩﺍ ﺭﺍ ﺗﺤﺮیک ﻣﻰ ﻛﻨﺪ. کافی، جلد ۶، صفحه ۳۷۰ }

10 روز پیش ارسال پاسخ
کارشناس پشتیبانی

سلام و عرض ادب
این محصول تدبیر شده هست و مضرات لبو رو نداره

10 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...