قوانین تحویل سفارش

مناطق 22گانه شهر تهران

ارسال اکسپرس

  • هزینه ارسال سفارشات تا 200 هزار تومان، مبلغ 45.000 هزار تومان است.
  • هزینه ارسال سفارشات 200 هزارتومان تا 600 هزار تومان، مبلغ 39.000 هزار تومان خواهد بود.
  • هزینه ارسال سفارشات 600 هزار تومان تا 1 میلیون تومان، مبلغ 35.000 هزار تومان است.
  • هزینه ارسال سفارشات بالای 1میلیون تومان رایگان محاسبه می‌شود.

ارسال اکسپرس: سفارش شما ظرف حداکثر 2 روز کاری (اداری) به دست‌تان خواهد رسید. در صورتیکه که تا قبل از ساعت 11 صبح‌ ثبت سفارش کنید سفارش شما روز بعد، و در صورتیکه بعد از این زمان باشد سفارش خود را 48 ساعت بعد دریافت خواهید کرد.

ساعت تحویل سفارش‌های اکسپرس از 15 تا 21 خواهد بود.

سایر شهرها

بسته به نوع بار، ارسال با پست یا باربری انجام خواهد شد.

در صورت ارسال محصول با باربری هزینه ارسال محصولات برای شهرستان‌ها تا باربری تهران رایگان (به عهده عطاری اینترنتی عطارخونه) است و فقط 7000 تومان هزینه بسته بندی دریافت خواهد شد و هزینه باربری تا دفتر باربری شهر محل سکونت شما با توجه به حجم محصول و مسافت متغیر است. (معمولا به ازای هر کارتن مبلغی بین 30 تا 40تومان دریافت خواهد شد)

توجه داشته باشید که این هزینه بر عهده مشتری بوده و اگر محصولات را در دفتر باربری تحویل نگیرید، هزینه‌ای دیگر باعنوان هزینه ارسال درون‌شهری از طرف باربری شهر شما دریافت می‌شود.

همچنین باید به این توجه داشته باشید که در هنگام دریافت بار از باربری حتما محصولات را بررسی کنید که سالم باشند. در غیر این صورت، اگر محصولی آسیب دیده باشد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. لازم به ذکر است تمامی محصولات ارسالی از سوی مجموعه عطارخونه بیمه بوده و خریدار باید پس از اطمینان درباره سلامت محصولات، بیمه‌نامه ارائه شده از سوی باربری را امضا کند.