وبلاگ


طرز تهیه آلبالو خشکه در طب سنتی

طرز تهیه آلبالو خشکه در طب سنتی

آلبالو را به روش های مختلفی میتوان خشک کرد مثلا برخی آن را در فر یا ماکروفر(مایکروویو) قرارداده و خشک می کنند اما ما قصد داریم تا روش سنتی خشک کردن آلبالو را توضیح دهیم.

طرز تهیه سالاد جوانه گندم

طرز تهیه سالاد جوانه گندم

جوانه گندم دارای خواص بسیار زیادی است اما متاسفانه این ماده غذایی برای  بسیاری از خانواده های ایرانی ناآشناست!!! از جمله خواص گندم می توان به رف  بی خوابی، کاهش اختلالات قلبی، شادابی پوست و... اشاره کرد.

جینسینگ چیست و چه خواصی دارد؟

جینسینگ چیست و چه خواصی دارد؟

جینسینگ گیاهی است چند ساله، برگ های مرکب آن  دارای 5 تا 7 برگچه که به طور گروهی با دمبرگ های خود از یک نقطه خارج و  تشکیل یک برگ مرکب را می دهند. هر برگچه بیضی شکل با کنارۀ دندانه دار  منظم، نوک تیز و با گلبرگ های مشخص می باشد...

خواص روغن ارده کنجد برای پوست و مو

خواص روغن ارده کنجد برای پوست و مو

روغن ارده کنجد از دسته روغن های نیمه خشک شونده است که می­تواند بصورت خوراکی در پخت و پز و نیز تهیه سالاد استفاده گردد. از روغن ارده کنجد جهت تولید صابون و به عنوان ماده موثره برخی لوازم آرایشی و بهداشتی نظیر کرم­های مرطوب کننده استفاده می­گردد.

خواص روغن ارده کنجد و مضرات روغن کنجد

خواص روغن ارده کنجد و مضرات روغن کنجد

روغن ارده کنجد در نظر بسیاری از مصرف­ کنندگان همان روغن کنجد محسوب می­شود و در خرید این محصول خوراکی و درمانی این نظر در بسیاری از خریداران صادق  است. لیکن باید توجه داشت که بین روغن ارده کنجد و روغن کنجد تفاوت وجود دارد.

11 توصیه حکیم روازاده برای فصل تابستان

11 توصیه حکیم روازاده برای فصل تابستان

کم کم داریم به روزهای گرم فصل تابستان نزدیک می شویم. این مقاله را برای  آن دسته از افرادی نوشته ایم که مزاجشان گرم و خشک یا گرم و تر است. جوان  هستند و مزاج سنی آن ها تابستانیست. افرادی که در تابستان غلبه صفرا و گرما  آن ها را بیشتر از قبل اذیت می کند. افرادی که حوصلشان کم است و زود عصبانی می شوند.

فواید گرفتن روزه

فواید گرفتن روزه

به بهانه فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان تصمیم گرفتیم از طریق بررسی سایت های علمی معتبر جهان که توسط حکیم روازاده معرفی شده اند فواید روزه گرفتن برای بیماری های خاص را بشناسیم.

مزایای طب سنتی نسبت به طب مدرن

مزایای طب سنتی نسبت به طب مدرن

در این مقاله به تعریف هریک از طب های سنتی، اسلامی و قرآنی پرداخته ایم و پس از بررسی و مقایسه آن ها با یکدیگر به بررسی و مزایای این علوم نسبت به طب مدرن پرداخته ایم.

بیوگرافی دکتر حسین روازاده

بیوگرافی دکتر حسین روازاده

دکتر حسین روازاده در چه سالی چشم بر جهان گشود؟ آیا حسین روازاده مدرک تحصیلی دانشگاهی هم دارد؟ آیا ایشان در طب سنتی اسلامی تخصص دارند؟ مطب دکتر روازاده در قم است یا تهران؟

آموزش طب سنتی حکیم روازاده

بسته غیرحضوری آموزش طب سنتی (دوره مقدماتی) شامل 20 جلدکتاب و 30 حلقه cd و dvd می باشد. پزشکان و افراد علاقه مندی که به دلیل مشغله کاری یا هردلیل دیگری نمی توانند در دوره های حضوری شرکت کنند، می توانند با خرید این دوره علاوه بر آموزش طب اسلامی در آزمون کتبی شرکت کرده و در صورت کسب نمره قبولی مدرک معتبر دریافت کنند.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
برچسب‌ها
موردی وجود ندارد.