حب افزایش قد (20 گرم)

احیای سلامت (مورد تایید دکتر روازاده)
(دیدگاه کاربر 264)

طبع: گرم و تر. حب افزایش قد از سیاه دانه، مصطکی، ثعلب و… تشکیل شده است. این محصول برای افزایش قد و تقویت قوای جنسی استفاده می‌شود. نحوه مصرف: پنج حب را در روز باید مصرف کنید. سه عدد صبح ناشتا و دو عدد عصرها با شکم خالی (طبق نظر پزشک). منع مصرف: مصرف در زنان باردار و کودکان زیر ده سال ممنوع است. به دلیل آنکه مزاج آن گرم و تر است، افراد گرم مزاج باید با عرقیات خنک استفاده کنند. خواب مناسب و به موقع، تغذیه اصولی، حجامت افزایش قد + حجامت سالانه بهاره زیر نظر پزشک حاذق، استفاده از غذاهای مقوی نظیر شیر و خرما برای کودکان از پیش نیازهای استفاده از این حب افزایش قد مورد تایید دکتر روازاده است. در نوجوانان زیر سن بلوغ، درصد موفقیت صد در صد و در سنین بالاتر با درصد موفقیت کمتر، در صورت مداومت به مصرف حداقل یک ماه. وزن این محصول با بسته بندی حدود 20گرم میباشد.

در انبار موجود نمی باشد

وزن 20 g

264 دیدگاه برای حب افزایش قد (20 گرم)

 1. ناشناس

  درود باید حتماً ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای افرادی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 2. علی

  سلام وقت بخیر دختر 13 ساله ای ک فوق تخصص غدد گفتند صفحه رشد ایشون بسته شده آیا باز هم ممکنه قد شون رشد کنه!؟ چ مواردی باید انجام دهد تا قد رشد پیدا کند

 3. ناشناس

  درود حجامت عام انجام یدید

 4. Prs

  سلام من خانوم ۱۹ساله هستم قدم ۱۵۳وزن ۷۰من میخواستم قدم بلند تر شه حجامت از کدام قسمت بدن باید انجام شه؟

 5. ناشناس

  درود بله با حجامت

 6. ناشناس

  سلام من سن خودم 19 ساله این دارو برای افزایش قدم کمک میشود

 7. ناشناس

  درود در این سن این امکان وجود ندارد

 8. ناشناس

  سلام من ۴۳سالم میخوام ۵سانت قدبلندبشه چکارکنم راهنمای کنید

 9. ناشناس

  درود مصرف شود تاثیر گزار است

 10. ستاره ریگی

  سلام ۱۸ سالم قدم خیلی کوتاه

 11. ناشناس

  باید حتماً کودکان ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 12. ناشناس

  من قدم کوتاهه چه کار کنم

 13. ناشناس

  درود باید حتماً کودکان ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 14. ناشناس

  سلام من قدم ۱۲۰سانتمتر. دوازده سالمه . داروی میخوام قدم بلند بشه

 15. ناشناس

  سلام خیر انتظار نتایج اغراق آمیز نداشته باشید

 16. ملودی گلی خانی

  سلام وقت بخیر من ۱۴ سالمه قدم ۱۶۰ هست آیا این قرص باعث میشه که قدم تا ۲۰ سانت تو یه سال بلند بشه و اگه همراهش ورزش کنم تاثیرش زیاد میشه؟!

 17. مختار

  من قدم خیلی کوتاه

 18. ناشناس

  درود خیر

 19. ناشناس

  سلام وقتتون بخیر ایا حب افزایش قد عوارض داره؟

 20. ناشناس

  درود ⬅️ پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. ⬅️ بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. ⬅️ حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. ⬅️ علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. ⬅️ در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 21. ناشناس

  سلام خسته نباشی من خانم هستم متاهل ی بچه هم دارم من 28 ساله هستم قدم 156 چکارکنم قدم بلند شه

 22. ناشناس

  بستگی به ژنتیک و سیستم بدنی شما داره

 23. ناشناس

  درود 6ماه باید مصرف شودنتیجه بستگی به ایمنی بدن دارد

 24. ناشناس

  سلام و عرض ادب خیر

 25. سرباز آقا

  سلام خسته نباشین ببخشید اگر بیشتر از ۵ تا روزی بخوریم درصد موعفقیت هم بیشتر میشه؟؟

 26. محمدآقاجانی

  پس تقریبا چقدر میشه

 27. ناشناس

  درود قطعا خیر

 28. محمدآقاجانی

  سلام و خسته نباشید پن ۱۴ سالمه تو یه ماه ۱۰سانت میتونم رشد کنم

 29. ناشناس

  سلام و عرض ادب ببخشید من ۱۴ سالم هستش قدم ۱۷۰هستش برای ۱۰ سانت رشد قد چقدر زمان میبره

 30. ناشناس

  درود بله پیشگیری از بلوغ زودرس دختران امروزه خیلی از مادر و پدرها نگران بلوغ زودرس دختران خود هستند و فکر می کنند با فرا رسیدن سن بلوغ، دیگر رشد بچه قطع می شود، در پاسخ به دغدغه این خانواده ها متذکر می شویم این فرضیه اشتباه است، چرا که بعد از بلوغ نیز رشد بچه تا حد طبیعی خود ادامه می یابد و جای نگرانی نیست، در این خصوص موارد ذیل توصیه می شود: – به هیچ وجه مرغ و تخم مرغ ماشینی و فراوردهای هورمونی را مخصوصاً به دختران خود ندهید. – اضافه وزن ایشان را کنترل کنید، چرا که چاقی می تواند باعث بلوغ زودرس و رشد موهای زاید شود. – غذای سالم به ایشان بدهید و بگذارید پروسه بلوغ فرزندتان طی شود و نگران نباشید. – ضمناً آمپول های تزریقی برای جلوگیری از بلوغ زود رس بسیار مضر می باشد و محور تخمدان به هیپوفیز را مختل می کند و تاثیر منفی در رشد واژن و رحم دارد.

 31. معصومه

  با سلام دخترم نه سالش هست سن استخوانیش یک سال ونیم بزرگتره میگن بلوغ زورسه قدش ۱۳۸ من میتونم از این محصول براش استفاده کنم

 32. ناشناس

  درود مشکلی نداره میتونید مصرف کنید

 33. سارا حیدری

  سلام من دختر ۱۱ ساله هستم .وقدم۱۲۱هست و خیلی به همچین دارویی نیازمندم .اگه میدونید مشکلی برایم ایجاد نمیکنه لطفا لطفا بگید چطور سفارش بدم ممنون میشم

 34. ناشناس

  درود خانم هستید یا آقا؟

 35. ناشناس

  سلام من 24سالمه برام موثر وچطوری میتونم تهیه کتم

 36. ناشناس

  درود خیر

 37. ناشناس

  حجامت یک روش درمان کوتاهی قد است

 38. فاطمه یوسف زاده

  آیا این قرص باعث افزایش موهای زائد هم میشه یا تاثیری نداره؟

 39. سمیه

  نمیشه حجامت انجام ندیم ۱۸ سالمه

 40. ناشناس

  باید حتماً ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برایافرادی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 41. ناشناس

  سلام زن من ۲۲سالشه قد۱۴۹ وزن ۵۶ کیلو آیا میشه قدش بلند شه

 42. ناشناس

  درود ⬅️ پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. ⬅️ بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. ⬅️ حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. ⬅️ علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. ⬅️ در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.⬅️ پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. ⬅️ بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. ⬅️ حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. ⬅️ علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. ⬅️ در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.⬅️ پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. ⬅️ بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. ⬅️ حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. ⬅️ علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. ⬅️ در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 43. امیرحسین رحیم زاده

  با سلام قد من ۱۷۱ سن من ۱۹ سال است وزن ۸۲ کیلو گرم است آیا امکان داره که چند سانت بلندتر بشوم

 44. ناشناس

  درود خیر عوارضی ندلرد بسیار مفید است بله حجامت انجام شود

 45. ناشناس

  بله زیر نظر پزشک حاذق

 46. ناشناس

  باید حتماً ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود ⬅️ پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. ⬅️ بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. ⬅️ حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. ⬅️ علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. ⬅️ در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 47. ابوالفضل احمدی

  واینکه حتما باید حجامت کنم.

 48. ابوالفضل احمدی

  سلام و خسته نباشید من 16 سالمه میتونم از این دارو استفاده کنم یا نه و اینکه عوارضی هم نداره ممنون میشم اگر جواب بدین ممنونم.

 49. فاطمه

  من ۱۱ ساله هستم قدم ۱۵۲ چی کار کنم به ۱۵۸ برسم

 50. ناشناس

  درود باید حتماً ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود ⬅️ پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. ⬅️ بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. ⬅️ حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. ⬅️ علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. ⬅️ در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 51. سمرامحمدی

  سلام من دخترم ۱۹سالشه برای قدش که۱۵۵ است میتونیدکاری بکنید ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

 52. ناشناس

  درود بله ممکنه

 53. ناشناس

  درود بله استفاده شود سیاهدانه، مصطکی و دیگر ترکیبات گیاهی

 54. ناشناس

  درود در2یا3وعده میل کنید

 55. حسین

  سلام من قرص رو تهیه کردم هر ۵ عدد قرص رو یکجا بخورم یا نه هر کدوم موقعی داره ؟ ممنون میشم جواب بدید

 56. هلن روشن

  سلام وقتتون بخیر من ۱۵ سالمه و قدم ۱۶۳ هست با این محصول میتونم به ۱۶۷یا۱۶۸ برسم؟ و میشه لطفا بگید چه ترکیباتی داره؟

 57. ناشناس

  سلام بنده ۱۹سالم قدم ۱۳۶هست این قرص بگیرم قدم رشد میکنه یانه

 58. ناشناس

  درود جایی رو در این زمینه نمیشناسیم بزرگوار

 59. ناشناس

  سلام و عرض ادب در قم پزشک مورد تایید حکیم روازاده معرفی بفرمایید.

 60. ناشناس

  درود برای شما در این سن اثر چندانی نداره

 61. ناشناس

  درود ارسال برای شهرستان حدود 1هفته کاری زمانبره لطفا کمی صبور باشید

 62. Mangeri

  من سفارش دادم هنوز نرسیده

 63. ناشناس

  درود در کنار هم بهترین نتیجه رو میرسونه

 64. سعید فدایی

  سلام ۲۳سال سن دارم قدم می رسه ۱/۶۶ایا استفاده از این قرص ها اثر بخش هست یانه ممنون میشم راهنماییم کنید

 65. حسین

  سلام اگه حجامت انجام ندیم تاثیر نداره برای قد

 66. ناشناس

  درود ساعت خواب تنظیم و مناسب داشته باشید تغذیه سالم رو رعایت کنید حجامت سه مرحله ای افزایش قد و استفاده از حب افزایش قد هم توصیه میشه

 67. ماریه

  سلام من هیجده سالم هس و قدم صد و پنجاه هس چیکار باید بکنم قدم بلند شه

 68. ناشناس

  طبع گرمی داره در صورت بروز جوش با عرقیاتی نظیر کاسنی مصرف کنید یک روز در میان با یک عدد کپسول امگا3 میل کنید

 69. ناشناس

  درود طریقه مصرف روی لیبل هست داروها بر اساس وزن بسته بندی میشن و نه تعداد

 70. ناشناس

  چن عدد قرص توش وجود دارع من با قد ۱۵۰+ و کم خونی خفیف و سن ۱۵ سال چطور استفاده کنم

 71. ناشناس

  درود خیر

 72. رستم پارسایی

  با درود.این قرص برای افراد سی ساله هم جواب میده؟

 73. ناشناس

  بزرگوار متاسفانه در اون منطقه کسی رو نمیشناسیم

 74. ناشناس

  درود دوست بزرگوار دیروز تعطیل بوده امروز میتونید تماس بگیرید پیگیری در اسرع وقت انجام میشه02144422968

 75. حسین

  سلام من قرصو یک هفته هست سفارش دادم چرا نمیاد برام با شماره هم تماس میگیری کسی پاسخ نمیده

 76. حسین

  خب ما که پزشکی نداریم خرم آباد هستم کجا باید برم؟

 77. ناشناس

  درود حجامت سبک یا بادکش رو باید پزشکتون تشخیص بده که کدومش رو انجام بدید حداقل دوماه باید مصرف بشه طرز استفاده روی لیبل محصول هست حداقل دوماه باید استفاده بشه تعداد مشخصی نداره به این علت که بر اساس وزن بسته بندی مبشه نه تعداد

 78. ناشناس

  اگه کم خونی داشته باشیم و نتونیم حجامت کنیم میتونیم حرکات کششی کنار قرص مصرف کنیم و هر بسته چند قرص داخلش هست اندازه چند ماه هست طریقه مصرفو هم بهم بگین من ۱۹ سالمه و کنارش قرص ویتامینی هم باید بخوریم و بد از چه مدت قدم رو اندازه بگیرم برای نتیجه گیری

 79. ناشناس

  درود بله احتمال رشد هنوز هست حجامت سه مرحله ای حتما زیر نظر یک پزشک حاذق انجام بشه

 80. ناشناس

  درود خیر این نتیجه اغراق آمیزه

 81. امیرمحمدیعقوبی

  سلام و خسته نباشید عرض میکنم من ۱۷ سالمه قدم ۱۶۶ سانته ، حدود ۳ ساله که قدم رشد نکرده ، به نظر شما با این محصول میتونم رشد کنم و به قد ۱۸۰ برسم؟ ممنون میشم جواب بدید

 82. حسین

  سلام من ۱۹ سالمه قدم ۱۷۳ هست آیا امکانش هست با این قرص سه یا ۴ سانت قد بکشم با حرکات کششی انجام بدم و این قرص عوارصی نداره کنار این قرص باید حجامت هم انجام بدیم

 83. ناشناس

  درود مرحله اول حجامت عام مرحله دوم ساکرال و سوم ساقین خود سر انجام ندید و تحت نظر پزشک باشه

 84. امیرحسین ابراهیمی

  سلام و خسته نباشید … ببخشید حجامت ۳ مرحله توضیح میدید .که کدوم حجامت ها به ترتیب انجام شده. ساق پا . پشت گوش …. کجا؟

 85. ناشناس

  درود احتمالش زیاد نیست

 86. ناشناس

  سلام بنده شوهرم23سالشه و 167سانت قدشه آیا امکانش هست با مصرف قرص افزایش قد داشته باشن؟

 87. ناشناس

  سلام جناب الیاسی عزیز 02144422968 در روزها و ساعات اداری میتونید با این شماره در تماس باشید تا در خدمتتون باشیم شنبه تا چهارشنبه 9تا13 و 14 تا 18 پنجشنبه 9تا13 و 14 تا 15

 88. ناشناس

  چرا سفارشات دیر پیگیری میشه؟؟؟

 89. ناشناس

  سلام قدش نسبت به سنش خوبه که

 90. مهدیه عربشاهی

  من دختر 13ساله هستم قدم 120 چکار کنم قدم بلند بشه

 91. Mohammad

  سلام من مرد ۲۹ ساله و مجرد هستم قد ۱۷۰ و وزن ۵۰ کیلو برای افزایش قد چه کار کنم؟

 92. میلاد نژادی

  سلام بنده قدم ۱۶۳سانتی متر هستش وزنم ۵۵ و ۱۸ سالمه امکان دارع به ۱۷۰ برسه قدم

 93. ناشناس

  درود بله حجامت افزایش قد هم انجام بشه زیر نظر پزشک حاذق طب سنتی

 94. ناشناس

  سلام من دخترم 12سالشه ویکسالی میشه که به سن بلوغ رسیده 153سانت هست بهنظرتون ازاین حب بهش بدم تاثیر داره قدش رشد کنه

 95. ناشناس

  سلام؛ مصرف حب افزایش قد به افراد زیر 24 سال توصیه می شود

 96. ناشناس

  سلام من خانمی 26ساله هستم قدم 155هست احتمال داره قدم بلند بشه؟

 97. ناشناس

  درود اقا هستید یا خانم؟ قد و وزن؟

 98. ناشناس

  درود در این باره اطلاعی نداریم

 99. ناشناس

  با پست خدمتتون ارسال میشه بارتون اگر نشکن باشه و تا 3 یا 4 کیلو باشه با پست امکان ارسال داره اگر گزینه ارسال با پست براتون نیومد در قسمت توضیحات صفحه اول ارسال پستی رو قید بفرمایید تا براتون با این روش ارسال بشه

 100. سید امیررضا موسوی

  ساکن مشهد هستم

 101. مریم صباحی زاده

  سلام ببخشید داخل شهر پردیس نماینده از اقای روازاده نیست ؟برای حجامت بادکش ؟

 102. ناشناس

  سلام بنده ۱۹ سالمه ایا امکانش هست با مصرف این دارو افزایش قد داشته باشم اخه من باشگاه میرم و بارفیکس میزنم

 103. ناشناس

  بی تاثیر نیست ورزش و تغذیه هم موثر هست

 104. ناشناس

  سلام جناب موسوی عزیز خیر. ساکن کجا هستید؟

 105. سید امیررضا موسوی

  سلام خسته نباشید ارسال رایگان هست

 106. ناشناس

  سلام و عرض ادب طریقه مصرف روی دارو اومده اگر ساکن شهرستان هستید حدود یک هفته کاری به دستتون میرسه

 107. حسن پیمانه

  سلام من سفارش دادم قرص کی میرسه دستم دستور استفاده رو هم بهم بگین

 108. ناشناس

  سلام من ۱۹ سالمه وقدم ۱۷۴ از حب استفاده کنم ۱۸۰ میشم

 109. ناشناس

  درود بله میتونه حجامت سه مرحله ای افزایش قد هم تحت نظر پزشک انجام بشه

 110. ناشناس

  سلام من دخترم ده سالگیش تموم شده میشه از این قرص استفاده کنه

 111. ناشناس

  با تغذیه مناسب . ورزش .بادکش گرم و لغزان . حجامت های مربوطه و این حب بله

 112. ناشناس

  بله مفیده اصلاح تغذیه بادکش گرم و روغن مالی ستون فقرات با شونیز هم مفیده

 113. shayan

  سلام من ۱۸ سالمه قدم ۱۷۶ میتونم بشم ۱۸۰

 114. ناشناس

  سلام من ۱۳ سال ۸ ماه هستم دخترم میشه از ایت حبه استفاده کنم قدم ۱۷۰ بشه

 115. ناشناس

  بله موثره بادکش گرم ، منع مصرف سردی ها بارفیکس وحرکات کششی روغن مالی ستون فقرات با شونیز هم موثره

 116. ناشناس

  درود 1.دوست گرامی حب ها تعداد مشخصی ندارند و بر اساس وزن، بسته بندی میشن. شاید برای یک هفته کافی باشه 2.برای مورد دومی که عرض کردید بعد از ثبت سفارشتون با مسئول فروش در تماس باشید و این نکته رو یاد آور بشید02144422968 در ساعات اداری پاسخگو هستند

 117. ناشناس

  هر بسته برای چند روز کافیه؟ و اینکه روی بسته نوشته برای تقویت جنسی میخوام برچسب روش قبل از ارسال برداشته بشه آیا امکانش هست؟

 118. Fazy

  سلام من 20 سالمه قدم 167 هست. میخام تا 170 افزایش قد داشتع باشم. اگه بخورم این قرصو تو چن ماه این سه سانت افزایش پیداا میکنه؟

 119. ناشناس

  درود بله خدمت شما 09101766726 البته ثبت سفارش از سایت زمان کمتری ازتون میبره

 120. Tani

  سلام ببخشید من نمیتونم از اینجا تو سایت خرید کنم میشه شماره واتساپیتونو بزارید که از طریق کارت به کارت و پست محصول و خریداری کنم؟؟؟

 121. منیره

  قرص خوبیه

 122. ناشناس

  سلام خانم خانی عزیز خیر

 123. زهراخانی

  سلام شوهرم29سالشه قدش165 میتونه به 175برسه؟

 124. ناشناس

  درود بله اینطوری اثربخشی بهتری داره

 125. ربیعی

  من حب افزایش قد دارم میخورم ولی حجامت انجام ندادم

 126. ربیعی محسن

  سلام یعنی باید همراه حجامت باشه

 127. ناشناس

  درود بله

 128. ناشناس

  سلام من دختر ۱۳ ساله هستم قدمن ۱۵۰ می تونم این قرص بخورم

 129. ناشناس

  سلام جناب نصیری عزیز بله ورزش وبادکش گرم هم مفیده

 130. مهدی نصیری

  سلام خدا قوت من پسری 21 ساله هستم و قدم 175 هست می تونم از حب افزایش قد استفاده کنم و اثری هم دارد؟

 131. ناشناس

  درود بله

 132. مادر نمونه

  سلام دخترم 16 سال و 8 ماهش هست و قدش 157 احتمالا صفحات رشدش بسته شده، آیا با این قرص و تمهیداتی که فرمودین میتونه افزایش قد داشته باشه؟

 133. ناشناس

  سلام خانم آراد عزیز بله موثره مصرف غذاهایی با طبع گرم براتون مفیده ورزش و بارفیکس بهتون کمک میکنه روغن مالی کمر وستون فقرات با روغن شونیز و بادکش گرم یک روز. در میان

 134. مریم آراد

  سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه دخترم قدم ۱۵۵ میخواستم بدونم با استفاده از این حب قد میتونم قدم و به ۱۶۰ یا بالاتر برسونم حداکثر تا سال بعد ینی بعد عید ک گزینش میخوام برم حداقل قدم باید ۱۶۰ باشه اگه واقعا میشه راهنماییم کنید

 135. ناشناس

  سلام جناب قربانی عزیز اصلاح تغذیه ورزش منظم ، بارفیکس روغن مالی بدن و بادکش گرم یک روز در میان حب افزایش قد طبق دستور

 136. ابوالفضل قربانی

  سلام من 15 سال دارم و قدم 169 هست 6 ماه قبل تا الان 1 سانت اضاف کردم ولی قبل از اون ماهی 1 سانت اضافه می کردم الان هم هنوز صفحه رشدم.بسته نیست سن استخوان هایم هم 14 ساله میشه بگید چکار کنم که قدم بالی 180 بشه هر کاری که بگید انجام میدم

 137. ناشناس

  سلام خانم قربان زاده عزیز براتون میتونه موثر باشه اصلاح تغذیه ورزش و بادکش گرم هم میتونه مکمل باشه براتون

 138. فاطمه قربان زاده

  سلام . وقتتون بخیر. من دختر هستم دو هفته ی دیگه وارد ۱۵ سالگی میشم الان قدم ۱۶۸ هست. با این محصول به ۱۷۳ میتونم برسم؟

 139. ناشناس

  سلام حجامت و رعایت دستورات تغذیه ای و خواب مناسب هم باید کنارش باشه تا بهترین نتیجه رو بده

 140. امیر محمد

  سلام آیا مصرف حب افزایش قد به تنهایی جواب میده؟یا حتما حجامت باید کنارش باشه؟

 141. ناشناس

  درود سکنجبین عسلی و کاسنی و بید و شاهتره شربت شود و صبح و شب میل شود یک لیوان

 142. Setareh

  سلام من دختر ۱۳ساله هستم قدم حدود ۱۵۶ هست و مادرم قدشون ۱۶۵و پدرم ۱۷۵هستند ولی من طبع گرمی دارم و وقتی زیاد گرمی بخورم بدنم به خارش در می اید. و این قرص شما هم طبع گرم دارد و به طبع من سازگار نیست لطفا راهنمایی کنید

 143. ناشناس

  سلام وقت بخیر حب افزایش قد خواب مناسب و کافی مصرف گرم و ترها حجامت یا بادکش افزایش قد که حضوری میرید مطب دکتر روازاده انجام میدین

 144. ناشناس

  درود خیر در افراد گرم مزاج با عرقیجاتی مانند گلاب و بهار نارنج مصرف بشه و در زنان باردار و کودکان زیر 10 سال هم نباید استفاده بشه

 145. ناشناس

  درود درد گردن ارتباطی با این محصول نداره

 146. ناشناس

  سلام من دخترم ۱۱ سالشه طبق دستور شما جب افزایش قد رو خریدم ولی تا سه تا دونه اولسو خورد گردنش درد گرفت علت چیه؟

 147. شارون

  سلام من 13سالمه و تغذیه مناسب هم دارم قدم کوتاه می شه کمکم کنید چه داروی بخورم

 148. ناشناس

  سلام ایا این حب افزایش قد عوارض نداره؟

 149. ناشناس

  حجامت تخصصی هست باید مراجعه کنید مطب حجامت عام /ساکرال/ ساقین در سه مرحله

 150. ناشناس

  سلام‌حجامت کجای بدن باید انجام بشه

 151. ناشناس

  سلام وقت بخیر حب افزایش قد برای شما مفیده حجامت یا بادکش افزایش قد به تشخیص پزشک خواب درست و مناسب تغذیه سالم اینها همگی باید رعایت بشه

 152. تینا شکایی

  من ۱۳سالمه قدم ۱۴۹است خیلی کوتاه چه دارویی مصرف کنم رشد کند لطفا جواب بدید دختر هستم

 153. ناشناس

  سلام مجدد زنده باشید محصولات کارخانه ای کنسروی تنقلات ناسالم حدالامکان مصرف نشه استفاده از تنقلات سالم و خشکبار استفاده از عسل و شیره های طبیعی عدم افراط در مصرف لبنیات استفاده از نخود آب هفته ای یکبار به عنوان وعده غذایی آبگوشت سویق کاچی این ها مفسیده

 154. موسوی

  سلام وقتتون بخیر،من قبلا هم بهتون پیام داده بودم شما هم راهنمایی کرده بودن ،میخواستم ازتون تشکر کنم یکبار دیگه و یک سوال داشتم منظور از تغذیه مناسب رو میشه بیشتر توضیح بدید چ غذاهای رو بیشتر بدیم؟؟ چند بار باشه ؟؟؟ ببخشید شاید از نظر شما سوال بیخودی باشه اما من دقیقا نمیدونم چیا رو میگید ؟؟؟ بازم خیلی خیلی ممنون

 155. ناشناس

  سلام خانم قاسمزاده عزیز اصلاح تغذیه روغن مالی بدن با روغن سیاهدانه و بادکش گرم و کمی صبر

 156. فاطمه قاسمیزاده

  سلام دخترم پنج سالشه قدش 95خیلی قدش کمه حب تاثیرداره

 157. فاطمه قاسمزاده

  سلام دخترم پنج ساله قدش خیلی کمه 95هست خواهش میکنم بگین چکارکنم هرچه شربت بهش میدم فقط عصبی میشه تاثیرچندانی نداره

 158. ناشناس

  سلام بر شما بله موثره در کنارش بادکش یا حجامت سه مرحله ای افزایش قد هم انجام بدید به تشخیص پزشک خواب مناسب و کافی و تغذیه سالم هم بسیار مهمه

 159. سید امیر رضا موسوی

  سلام وقتتون بخیر من 13 سالمه و قدم 150 است میخواستم ببینم برای منم موثره

 160. ناشناس

  حجامت سه مرحله ای خواب مناسب و تغذیه درست فراموش نشه

 161. ناشناس

  سلام بر شما بی تاثیر ممکنه نباشه اما در سنین رشد تاثیر قطعی داره

 162. ناشناس

  سلام بر شما خانم موسوی عزیز اولا یک ماه مدوام باید مصرف بشه این محصول ثانیا احتیاج به بادکش سه مرحله ای یا حجامت سه مرحله ای افزایش قد هست (مراجعه به مطب دکتر روازاده) بعد از اون هم باید حجامت سالانه بهار انجام بشه.ترس رو بذارید کنار. فقط زیر نظر یک فرد حاذق انجامش بدید ثالثا حتما تغذیه خوبی باید داشته باشه فرزندتون و همچنین خواب کافی و مناسب.

 163. نادری

  سلام وقتتون بخیر من خانم هستم و ۲۶سالمه و قدم ۱۵۲ هست ایا برای منم موثره؟

 164. موسوی

  سلام وقتتون بخیر،دختر من ۵ ساله اش،قدش ۱۰۴ هست ،از این حب قد گرفتم اما تاثیر نداشته میشه راهنمایی کنید چیکار کنم از حجامت هم میترسم خیلی ممنون

 165. ناشناس

  سلام بله مشکلی نیست

 166. ح ف

  سلام خدمتتون شکلش که معمولیه تغییری که من متوجه بشم نیست پس بوش طبیعیه ؟ یعنی تازه اش هم یه مقدار بوی تند گیاه و دارو داره؟ یعنی خیالم از بابت اثر گذاری راحت باشه؟

 167. ناشناس

  سلام بر شما مشخص نمیکنه دوست عزیز

 168. ناشناس

  سلام بر شما اگه تغییر شکل ظاهری نداده مشکلی نداره میتونید مصرف کنید

 169. ۵۵

  سلام ببخشید من ۱۸ سالمه پسرم این محصول واسه من حداقل چقدر میتونه تاثیر داشته باشه

 170. ناشناس

  سلام جناب رضایی عزیز احتمال رشد قد هست اما تضمینی نیست که چند سانت

 171. ناشناس

  سلام بر شما بله بسیار مفیده

 172. سینا رضایی

  سلام من سینا هستم ا ماه بعد ۱۸ ساله میشوم و قدم ۱۷۵ هست میخوام بدونم که قد من بلند میشه تا ۱۸۵ سانت لطفا خیلی احتیاج دارم

 173. ناشناس

  سلام . پسرم متولد بهمن ۸۶ هست قدش ۱۷۴هست.ایا این دارو براش تاثیری داره ؟وآیا این دارو عوارض نداره؟

 174. ناشناس

  سلام خانم سالاری عزیز باید حتماً کودکان ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد عطارخونه.

 175. درسا سالاری

  سلام دختر ۹ ساله ای دارم قدش ۱۲۸ است و کمی چاق هست برای افزایش قد چکار کنم

 176. ناشناس

  سلام بر شما ممکنه اندکی تاثیر داشته باشه البته در کنارش ساعت خواب منظم تغذیه سالم و حجامت سه مرحله ای افزایش قد هم باید انجام بشه

 177. مهدی فتاحی

  سلام خسته نباشین من تقریبا ۲۲ساله هستم پسر هستم،میخواستم بدونم برای من تاثیری داره،من قدم ۱۷۵،،قد مادرم ۱۵۶ و پدرم ۱۷۲،،برای من تاثیری داره ایا؟،کنار ورزش های کششی و والیبال که تازه شروع کردم،وزنم ۱۰۰،در حال کاهش هستم

 178. ناشناس

  سلام بر شما بله میتونید مفید باشه امام این موارد قبلش باید رعایت بشه باید ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا،حجامت سه مرحله ای افزایش قد و استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 179. ف.م

  سلام من دخترم و ۲۰ سالمه واسه من تاثیر داره؟

 180. ناشناس

  سلام بر شما 9شب تا 2 صبح

 181. ناشناس

  سلام ببخشید بهترین زمان براخواب که هورمون بدن رشد داشته باشه چه زمانی هس؟

 182. ناشناس

  یک حجامت سه مرحله ایه که باید نزد فرد متخصص در اینکار انجام بشه مرحله اول حجامت عام مرحله دوم حجامت ساکرال مرحله سوم حجامت ساقین

 183. رز

  سلام کدام قسمت رو باید حجامت کرد

 184. ناشناس

  سلام خانم عظیمی عزیز مراجعه حضوری داشته باشید بادکش گرم حب افزایش قد و حجامت قد براشون مفیده

 185. عظیمی

  سلام دخترم ۱۰ سالش هست علایم بلوغ کمی دیده میشه عکس مچ دست ۱۰ سال نشون میده قدش۱۳۵ دکتر گفته از ۱۵۰ کمتر میشه قدش چطوری می تونم قدش تا۱۶۰ افزایش بدم نمی خوام زودتر به بلوغ برسه

 186. ناشناس

  سلام دوست گرامی طریقه مصرف روی لیبل هست اما علاوه بر مصرف حب این موارد هم باید رعایت بشه باید ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. حجامت سه مرحله ای افزایش قد زیر نظر یک پزشک حاذق طب سنتی علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 187. Zahra

  باسلام من ۲۱ سالمه خواستم بپرسم حب افزایش قد و بخرم آیا تاثیر داره و اینکه چند ماه باید استفاده کنم ؟ میشه کلا در مورد نحوه ی صحیح استفاده از این حب را بگید که برامون تاثیر داشته باشه؟

 188. ناشناس

  سلام دوست گرامی بله تاثیر داره به شرطی که همراه با حجامت سه مرحله ای افزایش قد باشه و همچنین تنظیم بودن ساعات خواب و عدم مصرقف سودازاها و مواد غذایی ناسالم نکته بسیار مهمیه که باید رعایت بشه

 189. ناشناس

  سلام جناب سیاری عزیز بله امکان داره البته خواب کافی و به موقع هم تاثیر گذاره. همچنین اصلاح تغذیه و داشتن تغذیه سالم

 190. ناشناش

  سلام من 15 سالمه دختر هستم 3 سال هست که پریود میشوم و صفحه رشدم بسته شده آیا این حب برای من تاثیر داره یا نه؟؟

 191. محمد سیاری

  من ۱۷ سالمه تا حالا هم حجامت نکردم ولی آخر این ماه حتما میکنم قدم هم ۱۸۰ هستش میشه با این قرصا و حجامت قدم بلندتر بشه؟

 192. ناشناس

  سلام جناب موسوی عزیز برای مادرتون: 3کیلوگرم آبغوره بی نمک را با 2کیلوگرم رب انار خانگی مخلوط و به مدت 1دقیقه بجوشانید و هنگام خواب 3قاشق غذاخوری از آن را با 1لیوان آبجوش میل نمایید.سماق و آش سماق بسیار میل شود خوردن انار.رب انار.سیاهدانه.زرشک کوهی.خاکشیر.عرق کاسنی.اب زرشک واب انار طبیعی کمک کننده است. فصد خون انجام شود. دستور سیر ولیمو ترش چهل روز. سیاهدانه باعسل مفید است. سکنجبین عسلی. شربت اخلاط ثلاثه . منضج و مسهل صفرا و سودا مجموعه استفاده شود. خودتون احتیاج به مراجعه حضوری دارید

 193. ناشناس

  ممکنه تاثیر داشته باشه اما قطعی نیست حجامت افزایش قد هم در کنارش انجام بدن

 194. سیدهاشم موسوی

  با سلام و احترام. 1/مادرم بیماری پرفشاری خون دارن. چطور می تونید کمکم کنید؟ 2/ خودم قوز قرنیه دارم و 28سالمه… ممنون میشم راهنمایی کنید

 195. خانم محمدی

  سلام استاد گرامی من دخترم متولد 73/1/1میتونه از حب افزایش قد استفاده کنه

 196. ناشناس

  رعایت این موارد با هم نتیجه بخشه: باید حتماً ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 197. ناشناس

  ممنون چه خوراکی ها و غذاهایی خوبه که شما پیشنهاد میدید خدا خیرتون بده .

 198. ناشناس

  سلام جناب اسدزاده عزیز باید لک ها رو دید در حال حاضر اصلاح تغذیه انجام بدید و اگر کودکتون عادت به مصرف تنقلات ناسالم داره باید جایگزین های سالم براش در نظر بگیرید و بعد مراجعه حضوری داشته باشید به یک پزشک حاذق طب سنتی

 199. ناشناس

  سلام بر شما رعایت این موارد براتون کمک کننده هستش باید ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کسانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 200. ناشناس

  سلام پسری دارم ۷ ساله پشت کمرش لک های سفید زده اندازه لپه شما لطف می کنید چیزی معرفی کنید برای از بین بردنش ممنون.

 201. ناشناس

  سلام من پسر هستم 14 سالم هست قدم 160 سانت است وزنم 68 کیلو از چه قرصی یا چه گیاهی استفاده کنم قدم برسه به 175

 202. ناشناس

  سلام بله بی تاثیر نیست البته درمان های مکمل هم باید انجام بدین

 203. نیلو فرهادی

  سلام آیا این دارو برای کسایی ک صفحه رشدشون بسته شده تأثیر دارد ولی سنشون ۱۴ سال داشته باشه البته دختر هستن با تشکر

 204. ناشناس

  سلام بر شما ممکنه .

 205. عباس

  سلام من 27 سال سن دارم با استفاده از حب افزایش قد می توانم 4 یا 5 سانت رشد داشته باشم

 206. حسین شجاعی صفا

  تال استار دروغه نگیری

 207. میلاد خانه باز

  اگ جوابی گرفتی به منم بگو

 208. ناشناس

  سلام وقت شما بخیر اگر در سنین رشد هستند بله مفیده

 209. ناشناس

  سلام بر شما آقا هستید یا خانم؟

 210. ناشناس

  سلام و احترام بهتر است انجام شوداما به تنهایی هم جواب میدهد

 211. مهدی

  سلام ببخشید برایه افزایش قد حتما باید همراه قرص بادکش و حجامت انجام بسه؟ یعنی بدون اینا جواب نمیده ؟ یا نه جواب میده

 212. ناشناس

  سلام و روزخوش. شما میتونید با مراجعه به همین سایت خرید خود را انجام دهید. (attarkhone.com) در صورتیکه که به مشکل یا سوالی برخوردید میتوانید با شماره 02122385268تماس حاصل فرمایید.

 213. ناشناس

  سلام من این قرص میخام چطوری برامون بفرصتی

 214. ناشناس

  سلام خانم نظم ده عزیز. آیا تدابیر مربوط به افزایش قد را بطور کامل رعایت کردید؟ #افزایش_قد_کودکان باید حتماً کودکان ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد.

 215. اکرم نظم ده

  من حب افزایش قد برای پسرم خریدم پنج دوره..ولی حتی نیم سانت هم تاثیر نکرد.

 216. ناشناس

  سلام بر شما بله بسیار مفید است.

 217. ناشناس

  سلام و احترام.لطفا قبل از مصرف این دارو این دستورات را انجام فرمایید: باید حتماً کودکان ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 218. ناشناس

  سلام وقتتون بخیر/ لطفا طبق دستور لیبل عمل کنید.این دستورات هم حتما رعایت بفرمایید. باید حتماً کودکان و نوجوانان ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 219. ناشناس

  سلام وقتتون بخیر. لطفا طبق دستور لیبل استفاده بفرمایید. این دستورات هم مفیده باید حتماً کودکان ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 220. مریم امیری

  سلام ببخشید برای دختر بچه ۴ سال و نیمه هم قابل استفاده میباشد؟و نتیجه میدهد؟

 221. قاسم زاده

  سلام دختر من14سال تمام هست وحدود 3ساله که پریود میشه میخواستم بدونم میتونه براش تاثیر داشته باشه وعوارض نداره درضمن دکتر غدد هم بردم گفته دیگه صفحه رشدش بسته شده لطفازودتر جواب بدید دخترم خیلی دغدغه داره ممنون میشم.

 222. Ff

  سلام ببخشید من 17سالمه و این حب رو خوردم ولی در سری اول طبق مصرفی که شمامطرح کردیدنخوردم وبعداز صبحانه و نهار و بهدازظهر و بعد ازشام این حب رو استفاده کردم با این حال اثر خودش رو میزاره??

 223. ناشناس

  سلام وقت بخیر 2ماه حداقل استفاده است تا نتیجه دیده شود/

 224. مهدی

  سلام ببخشید من ۱۸ سالم هسته و الان دو هفته ای میشه که قرص افزایش قد رو مصرف میکنم بعد از چه مدتی میشه فهمید جواب میده یا نع؟ حتما باید دوره اش تمام بشه تا بشه فهمید تاثیر داره؟

 225. ناشناس

  سلام بر شما؛ نکاتی که به افزایش قد کمک میکند این موارد هستند: باید حتماًساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نامناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود. پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 226. مهدی خسروی

  سلام ببخشید من ۱۸ سالمه اول از همه برایه افزایش قد رفتم سراغ پیج هایه اینستا و تال استار ولی قیمت هاشون خیلی بالا بود و سفارش ندادم و رفتم از طب سنتی حب افزایش قد گرفتم ولی گفت آماده ندارم وسیله هاش رو بهت میدم خودت درست کن بهم توضیح داد که چطوری درست کنم فقط برایه خشک شدن به مدت یک هفته گفت باید بذاری حالا باید این یک هفته تو آفتاب باشه یا فرقی نمیکنه؟ بعد یه سوال دیگه این تال استار و قرص هایی که تبلیغ میشه بیش تر جواب میده یا همین حب افزایش قد؟

 227. ناشناس

  با سلام؛ یک دوره مصرف شود،کارکرد آن بستگی به سیستم بدن دارد.

 228. ناشناس

  سلام من ۲۱سالمه واسه من تاثیر میزاره؟

 229. ناشناس

  با عرض سلام و روز خوش. باید همراه حجامت باشد و6 ماه تکرار شود.

 230. ناشناس

  منکه واسه پسرم خریدم ۱۳ سالشه ۴ بسته خورد دریغ از نیم سانت افزایش قد

 231. ناشناس

  با سلام و آرزوی شادی بله مصرف شود ممکن است جواب دهد

 232. یعقوبی

  سلام در سن ۱۸ برای پسر تاثیر دارد ؟ صفحه رشدم بستس

 233. ناشناس

  با عرض سلام بله احتمال جواب دادن در این سن کم است.

 234. یعقوبی

  حتما باید صفحه رشد باز باشه ؟ چون تو سن ۲۴ معمولا بستس و آیا خدا وکیلی راسته؟

 235. ناشناس

  بله اثر می کند ولی نیاز به غذای بیشتر نیست.

 236. علی

  سلام. این حب رو می توان از عطاری ها یا داروخونه دریافت کرد./// همچنین سوالی که داشتم اینکه این حب بر هورمون رشد اثر میکنه یا نه اگر اثر میکنه حتما باید مواد غذایی بیشتری مصرف کنیم تا اثر بیشتری داشته باشد.

 237. ناشناس

  سلام دوست عزیز، طبق اعلام رضایت مشتری ها وافرادی که استفاده میکنن گفته میشود.

 238. یعقوبی

  سلام شما از کجا اینقدر مطمئنید که تا ۲۴ سالگی جواب میده اصلا تاثیری دیدید

 239. ناشناس

  سلام خانم صفرپور روز بخیر؛ مخلوط گلاب و گل ارمنی را روی موضع قرار دهید. همچنین کد 163، ریشه زرشک و زالو درمانی مفید است. حتما از مصرف مواد غذایی با طبع سرد پرهیز کنید. روزانه 2 لیوان خاکشیر گرم و 1 لیوان آب زردک میل نمائید. همچنین دم کرده افتیمون را زیاد میل کنید. حتما پاهایتان را زالو بیندازید.

 240. ناشناس

  سلام روز بخیر؛ این مورد کاملا به سن فرد بستگی دارد.

 241. ناشناس

  سلام روز بخیر؛ خیر تا 24 سالگی میتونه مفید باشه براتون.

 242. A.Gh

  سلام خسته نباشید حدودا چقدر میتونیم با این حب افزایش قد داشته باشیم؟

 243. سارا صفرپور

  سلام ببخشید واسه واریس پا که خیلی شدیده چی دارین؟

 244. ناشناس

  قرص افزایش قد سن ۲۹ مفید است

 245. ناشناس

  بستگی به سیستم ایمنی بدن دارد ولی قطعا تاثیر دارد

 246. M

  سلام حب برای دختر 14 ساله چند سانت تاثیر می‌گذارد؟

 247. ناشناس

  اطلاع نداریم بسته بندی ازمرکز می آید

 248. ناشناس

  سلام ببخشید حب افزایش قد چندتا داخلش هست یعنی برای چه مدت کافیه؟

 249. ناشناس

  در30سال تاثیر ندارد/پشت ساق پا انجام شود

 250. ناشناس

  چاقی لزوما چاقی به آنچه که در طب نوین گفته می شود اطلاق نمی شود. در طب سنتی ما وزن سلامتی داریم. در این وزن فرد ضعف عمومی، سردرد، خستگی، خواب خیلی کم یا خیلی زیاد و عصبیت ندارد و در ارتباط و معاشرت با دیگران پیشتاز است. در طب سنتی لزومی ندارد فرد مثلا با قد 165 وزن بین 63 تا 65 کیلوگرم داشته باشد. ممکن است فردی با قد 165 وزن 80 تا 85 کیلوگرم داشته و در وزن سلامتی به سر ‌ببرد و اگر این وزن را با رژیم پایین بیاورد دچار مشکلاتی از قبیل ضعف عمومی . تاری دید . سرگیجه و ….بشود . در اینجا از رژیمی آرام می گویم که بارها توسط افراد زیادی انجام شده و نتیجه آن با سلامتی فرد تجربه گردیده است . ضدچاقی این رژیم برای افراد :زیر 17 سال، زنان باردار و شیرده، افراد بالای 50 سال و برای کسانی که بیماری خاصی دارند ممنوع می‌باشد. قبل از شروع این رژیم افراد باید یبوست نداشته باشند در صورت داشتن یبوست یکبار قبل از صبحانه و یک بار هم عصر، یک قاشق غذاخوری خاکشیر را در یک لیوان آبجوش ریخته و ده دقیقه در آن را بگذارید و بعد گرم گرم میل کنید . 5 اصل تغذیه رو کامل رعایت بفرمایند. نوشابه،شکلات، آدامس،قندوشکر، مربا،شیرینی جات قنادی، سس مایونزبرای همیشه ممنوع صبحانه هرچی دوست دارید از مجازها مصرف کنید. ارده، حلوا ارده، تخم مرغ عسلی، کره محلی با عسل، یک لیوان شیر محلی با عسل و یک زرده تخم مرغ محلی. همه اینها باید با نون سنگک یا نون سبوس دار مصرف شوند . روزه اذان یک ساعت قبل از اذان ظهر تا یک ساعت بعد از اذان ظهر هیچ چیزی نخورید . غذای پیشنهادی برای نهار: نون سبوس دار، پنیر و سبزی یا نون و پنیر با یک خوشه انگور،یا نون و پنیر وگردو یا سیاه دانه یا یک کاسه کوچک حبوبات پخته شده یا خورشت با نون . مقدار مصرف نهار در این دوره باید به حدی باشد که فقط ضعف بدن گرفته شود. روز دهم از این رژیم نهار کلا حذف می‌شود. کلم،کاهو، زردک خیار سالادی، تا هر اندازه دوست داشتید در بین وعده ها استفاده کنید فقط این سبزیجات را بانمک دریا میل کنید . بعد از هر وعده سبزیجات یک قاشق عسل میل کنید. چربی های موضعی برای از بین بردن چربی های موصغی که در شکم، باسن و ران ها وجود دارد: بعد از اصلاح تغذیه و شروع همزمان با رژیم ضد چاقی روغن مالی با روغنهای گرم مثل : ارده کنجد . سیاهدونه . زیتون و کد 123 از محصولات دکتر روازاده روی موضع و بعد پیاده روی روزانه بمدت 20 دقیقه انجام شود . هر روز 20 دقیقه حوله نخی را روی موضع انداخته و با اتوی گرم روی آن بکشید . در طی این رژیم از اضطراب و استرس بدلیل باید ها و نباید ها جدا بپرهیزید . خانمها حتما در طی رژیم بجز روزهای مصرف آش آبغوره و زنجبیل « تدابیر کمخونی » را هم رعایت کنند . آقایانی که فشار خون بالا ندارند هر شب قبل از خواب نصف فنجون گلاب با یک قاشق غذاخوری عسل میل کنند. چاقی در روزهای رژیم آب خوردن به تنهایی مصرف نشود و یا آب وعسل رقیق، یا آب و کمی گلاب، یا آب و عرق نعناع میل کنید . آب را فقط به قدر رفع تشنگی بنوشید نه بیشتر از آن.چون آب سرد و تر است و تری بیش از حد اگر به بدن برسد هم باعث چاقی و هم باعث کم حافظه گی خواهد شد . از نیم ساعت قبل از اذان مغرب تا یک ساعت بعد از اذان مغرب، زمان وعده شام می باشد. هر غذایی می‌توانید مصرف کنید بجز سرخ کردنی ها ، حلیم،کله پاچه، فرنی، برنج من به همه کسانی که اضافه وزن دارند و مایلند با غذا و به مرور وزن خود را به وزن سلامتی برسانند توصیه می کنم : قبل از شروع رژیم یک هفته فقط آش آبغوره و زنجبیل استفاده کنید. این آش علاوه بر کنترل اشتها، در دفع مواد زائد برای بدن کمک بسیاری می کند فقط :اگر مشکل معده از قبیل ورم معده . زخم معده . ترش معده و درد معده دارید طبق تدابیر معده که در کانال موجوده مشکل را برطرف کرده و بعد با خیال راحت به رژیم بپردازید . آش بغوره زنجبیل این آش را باید بدون گوشت و با سبزیجات و حبوبات و نمک و روغن کنجد در قابلمه مسی بپزید و در زمانی که برای مصرف در یک ظرف یک نفره می ریزید یک قاشق چای خوری زنجبیل و آبغوره به مقداری که خوشمزه شود به آن اضافه کنید و به مدت 7 روز فقط از این آش بدون نان مصرف کنید. در طی دوره مصرف آش اگر در بدن ضعف پدیدار شد می توانید حداکثر یک روز در میان از کته با زرده تخم مرغ محلی یا شربت عسل یا نبات داغ استفاده نمائید. در طی این دوره آب خوردن باید جوشیده و سرد شده باشد. بیمار در طی دوره فقط آش را مصرف نماید. در صورتی که فردی به دلیل خاصی نتواند از زنجبیل استفاده نماید یک قاشق غذاخوری زیره سیاه را کوبیده و در هنگام پخت در قابلمه بریزید تا با آش پخته شود و در هنگام مصرف فقط آبغوره اضافه کنید. عدس،گشنیز،چرب

 251. ناشناس

  سلام برای کاهش وزن چه دارویی دارید؟

 252. ناشناس

  سلام ایا حب افزایش قد برای افراد30 ساله مفید است؟ اگر نه ایا داروی دیگری دارید؟ و بادکش دقیقا در کدام نقطه پا استفاده شود ایا خودمون میتونیم انجام بدیم یا باید به مراکز مراجعه شود؟

 253. ناشناس

  درپا انجام شود/سرد و خشک (سودا) پاییزی لبنیات:کشک – قره قروت گوشتها:بز- گاو-سیرابی-شیردان-قلوه مغزهای گیاهی:بلوط خوراکی-شاهدانه حبوبات:ارزن-باقالا خشک-برنج(آبکش)-جو-ماش میوه ها:شاه توت-تمشک-آلبالو-ازگیل-انارترش-بالنگ-تمرهندی-زالزالک-زرشک-زغال اخته-سنجد-غوره -گیریپ فروت-لیموعمانی-نارنج-به ترش – لیمو ترش-سیب ترش سبزی ها:ترشک-ریواس-گشنیز ادویه ها:سماق-نشاسته-قهوه متفرقه:سرکه-آبغوره

 254. ناشناس

  سلام بادکش افزایش قد را کجای بدن باید انجام داد و میشه سودازاها رو نام ببریدخیلی ممنون از پاسخگوییتن

 255. ناشناس

  3تا 5ماه مداوم مصرف شود

 256. ناشناس

  سلام‌میشه بفرمائیدحب‌افزایش قد تا چه مدت استفاده شود خیلی ممنون

 257. ناشناس

  افزایش قد باید حتماً کودکان ساعت خواب صحیح داشته باشند و خوابیدن در وقت نا مناسب، باعث عدم ترشح هورمون رشد می شود ⬅️ پنج اصل اصلاح تغذیه رعایت شود. تأکید مکرر بر حذف سودازاها و مواد نگهدارنده دار کارخانه ای داریم. ⬅️ بادکش افزایش قد برای ایشان به صورت هر دوروز یکبار مناسب و کارآمد می باشد. ⬅️ حجامت برای کودکانی که در دوران زندگی خود حجامت نکرده اند باید هر سال، دوبار در پاییز و بهار طبق صلاحدید پزشک حاذق انجام شود. اگر کودکان عزیزتان را از ۴ ماهگی سالی یکبار حجامت کنید دچار کوتاهی قد نخواهند شد. ⬅️ علاوه بر رعایت کامل و صحیح بند دوم، گنجاندن غذاهای مقوی نظیر شیر تازه با خرما ( در وعده ی عصرانه )، حلوا هایی که با روغن سالم و آرد سبوس دار تهیه می شوند و خوردن جوانه ها نظیر جوانه گندم و از این قبیل مناسب می باشند. ⬅️ در صورت رعایت تمام موارد بالا، استفاده از حب افزایش قد موسسه احیای سلامت.

 258. ناشناس

  سلام وقتتون‌بخیر حب افزایش قد برای سی‌سال‌کار‌سازاست

 259. ناشناس

  سلام مانعی ندارد.

 260. ناشناس

  سلام من با توجه به احساس نیاز این محصول رو بدون تجویز خریدم نسخه برای عموم نداره برای افزایش قد؟

 261. ناشناس

  سلام روغن بنفشه و کرم زالو حلزون مجموعه در صورت استفاده مداوم مفید است.

 262. صفدری

  سلام وقتتون بخیر،من یه نوزاد چهار ماهه دارم،بعد از زایمان روی شکمم ترک های تیره زده،برای از بین بردنشون باید چکار کنم؟

 263. ناشناس

  تا حدود 24سالگی مفید است.

 264. ناشناس

  سلام وقتتون بخیر این حب برای افزایش قد در چه سنی تاثیر دارد؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت