دکتر حسین روازاده در 26 مرداد سال 1335 چشم به جهان گشود. جالب است بدانید او که به عنوان یکی از پرچم داران انقلاب تغذیه سالم در ایران شناخته شده است و به مبارزه با مشکلات موجود در تغذیه سالم و بهداشت پرداخته در ماه انقلاب حسینی و روز عاشورا به دنیا آمده است.

بیوگرافی دکتر روازاده

آیا دکتر روازاده مدرک دانشگاهی هم دارد؟

متاسفانه شایعات زیادی مبنی بر غیر علمی بودن صحبت های دکتر روازاده می شود و او را به نداشتن تحصیلات اکادمی متهم می کنند. در حالیکه ایشان پس از اخذ مدرک دیپلم، برای ادامه تحصیل به کشور ایتالیا سفر کردند و پس از آشنایی با زبان ایتالیایی، به ادامه تحصیل در رشته پزشکی پرداختند. ایشان پس از پایان تحصیلات پزشکی مجددا به ایران بازگشتند و طبق قوانین مربوط به فارغ التحصیلان خارج از کشور، دوره های در نظر گرفته شده دانشگاه تهران را با موفقیت گذراندند و مدرک این دانشگاه را نیز اخذ کردند. دکتر روازاده دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی 58290 می باشد.

دکتر روازاده طب سنتی

آیا دکتر روازاده متخصص طب سنتی هستند؟

دکتر روازاده از دوران کودکی توجه بسیار زیادی به مداوا و درمان بیمارانی که با روش های بسیار ساده و متفاوت با روش های طب نوین توسط حکما بهبود می یافتند، داشت و این امر سبب شد تا این روش ها در خاطر ایشان بماند و تاثیر بسیار خوبی در ذهن ایشان بگذارد.
ایشان در دوران تحصیلات در ایتالیا علاوه بر گذراندن دروس پزشکی به فراگیری طب مکمل پرداختند و پس از بازگشت به وطن، این آموزه ها را در کشور مورد استفاده قرار دادند.
تحقیقات بسیار حکیم روازاده در مورد مواد غذایی سبب شد تا ایشان
مواد غذایی ارگانیک که در دوران قدیم مورد استفاده قرار می گرفته و مورد تایید حکماء ایرانی بوده و یا آن دسته از مواد غذایی را که حکماء ایرانی مردم را از خوردن و استفاده آن نهی می کردند را شناسایی کنند. دکتر روازاده در این رابطه کتب قدیمی و نظریات حکماء را مورد مطالعه قرار دادند و طب سنتی را بیش از پیش فرا گرفته اند. ایشان علاوه بر این علوم به مطالعه احادیث مربوط به طب اسلامی پرداختند و با گنجینه ارزشمند و بی بدیلی که متصل به وحی الهی و کلام حق تعالی می باشد آشنا شدند. به همین علت می توان گفت ایشان یکی از متخصصین طب سنتی در ایران هستند.

آدرس مطب دکتر روازاده در تهران

این روزها بسیاری از کاربران و طرفداران طب سنتی در سطح وب به دنبال آدرس مطب دکتر روازاده یا سایت دکتر روازاده می گردند ولی متاسفانه با اطلاعات نادرستی مواجه می شوند. برخی حتی فکر می کنند مطب دکتر روازاده در قم می باشد!!!
مطب دکتر روازاده در تهران واقع در خیابان جمهوری است. که البته این روزها ویزیت مراجعه کنندگان توسط شاگردان ایشان انجام می شود. شما برای تعیین نوبت و مراجعه حضوری ابتدا باید با شماره تلفن 02166425483 تماس حاصل نمائید.
آدرس مطب دکتر روازاده: تهران، خیابان جمهوری اسلامی، بین خیابان گلشن و پیروز (چهار راه یاسر) پلاک 1229 است و نزدیک ترین ایستگاه مترو به مطب ایشان ایستگاه نواب می باشد که فقط 5 دقیقه با مطب دکتر فاصله دارد.

عطاری دکتر روازاده

عطاری دکتر روازاده کجاست؟

دکتر روازاده خودشان عطاری ندارند ولی عطاری هایی هستند که محصولات مورد تایید ایشان را عرضه می کنند برخی از این عطاری ها همانند، عطاری اینترنتی عطارخونه هستند و برخی دیگر به صورت فیزیکی در سرتاسر کشور فعالیت دارند. بهتر است بدانید تمامی محصولات مورد تایید دکتر روازاده دارای آرم احیای سلامت می باشد و الا مورد تایید ایشان نیست.

آدرس سایت دکتر روازاده

سایت ravazadeh.com وب سایت رسمی ایشان هست که مطالب بسیار مفیدی در حوزه طب ایرانی اسلامی منتشر می کنند و به آموزش طب سنتی در ایران پرداخته اند. البته وبلاگ عطارخونه نیز در راستای تحقق شعار احیای سلامت و آموزش تغذیه سالم به انتشار مطالبی مفید می پردازد. تمامی مطالب مورد تایید حکیم روازاده و متخصصین طب سنتی می باشد.

دکتر حسین روازاده پدر طب ایرانی اسلامی

اولین کنفرانس بین المللی طب ایرانی اسلامی امسال (سال 1398) برگزار گردید. در این کنفرانس که توسط مجمع جهانی طب بوعلی سینا برگزار گردید دکتر روازاده به عنوان پدر طب ایرانی اسلامی انتخاب گردید و این نشان توسط حکیم حسین خیراندیش به ایشان اهدا گردید.

در آخر هر نکته، سوال یا ابهامی در مورد دکتر روازاده و یا نظرات ایشان دارید می توانید از طریق بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت کارشناسان ما پاسخ گوی شما عزیزان باشند.