رژیم غذایی مخصوص خانوم ها

سه ماه جلوگیری بدون استفاده از قرص و آمپول به صورت کاملا طبیعی 

در این 3 ماه در هر 3 روز اول پریود صبح ناشتا 5 گرم تخم هویج در 2 فنجان آب جوش دم کرده میل کند و بعد از 2 ساعت صبحانه خورده شود.

در این 3 ماه از ابتدای پریود تا اتمام پریود روزانه 2 عدد خرما 2 ساعت بعد از صبحانه میل شود و از پایان پریود تا شروع پریود بعدی روزانه یک عدد خرما میل شود.

شستشوی واژینال هر روز در این 3 ماه به جز ایام پریود با این محلول: یک لیتر آب جوشیده ولرم + دو قاشق غذاخوری جوش شیرین و 20 دقیقه قبل از نزدیکی هم شستشوی واژینال با این محلول انجام شود.

از ماه دوم روزانه یک قاشق چایخوری از این معجون استفاده شود: هل سبز + دارفلفل + مورد + نعنا + گل سرخ از همه به نسبت یک واحد + دارچین و زنجبیل به نسبت یک دوم واحد همه را آسیاب کرده و با مقداری عسل روی حرارت بن ماری یا حرارت غیر مستقیم قرار دهید تا حالت معجون پیدا کند. 

از بعد از پریود تا روز تخمک گذاری نباید نزدیکی صورت بگیرد.         

یک روز در میان روزی یک فنجان چای گزنه میل شود. 

در این 3 ماه از دمکرده بادرنجبویه + گل گاو زبان و همینطور از دمکرده شوید + آویشن + بابونه به جای چای استفاده شود.

 رژیم پسرزایی مخصوص آقایان

در این 3 ماه عدم پوشیدن لباسهای تنگ. همچنین لباس زیر حتما نخی یا از جنس کتان باشد.

شستشوی بیضه ها با آب سرد به دفعات و بعد از حمام.

مواد غذایی مناسب آقایان در این 3 ماه: پیاز قرمز، کشمش، کنجد، عسل طبیعی، خروس محلی، خاویار، مرغ محلی نطفه دار(یعنی مرغ خروس داشته باشد)

 از عرق گزنه + عرق کاسنی + عرق شاهتره مرتب در این 3 ماه استفاده کند.    

رژیم غذایی مناسب هر دو یعنی هم آقا و هم خانم

در این 3 ماه مرتب از این غذاها استفاده کنند: شیره خرما، عسل، گنجشک، کبوتر، زردچوبه، زعفران، زنجبیل، مرزه، دارچین، نعناع، نمک، فلفل سیاه، جگر، هل، شنبلیله، کرفس، پیاز، سیر، به، سیب شیرین، ترخون، تره تیزک، ریحان، پسته، فندق، گردو، انجیر، سبزیجات و غذاهای تازه.

پرهیزاتی که هر دو هم خانم و هم آقا باید در طول این 3 ماه رعایت کنند: ترشیجات، آبغوره، آبلیمو، سرکه، لبنیات، دوغ، ماست، کشک، پنیر، جو، سوپ جو، آش جو، ماءالشعیر، هلو، انار ترش، عدس، کیوی، لیمو شیرین، خیار، گوجه فرنگی، هندوانه، کدو، کلم، سیب زمینی، قارچ، زالزالک، آلو، آلوچه، ازگیل.