درمان زود انزالی در مردان با طب سنتی از نگاه متخصصان

بازدید: 132,232 بازدید
زود انزالی

زودانزالی چیست؟

یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که ممکن است افراد در طول زندگی زناشویی خود تجربه کنند زود انزالی است که این روزها تبدیل به معضلی جدی شده و ابعادی از زندگی را تحت شعاع خود قرار داده است.

مشکل انزال زودرس، برای بسیاری از مردان، یک مساله آزاردهنده است. گفتنی است که تقریبا از هر سه مرد، یکی دچار انزال زودرس می‌باشد.

انزال زودرس، به حالتی گفته می‌شود که مرد با وجود تحریک و نعوظ کامل بالافاصله بعد از شروع نزدیکی جنسی و دخول به ارگاسم و انزال می رسد و توانایی ارضای جنسی همسر خود را از دست می دهد.

زمان طبیعی انزال در مردان بین ۲ الی ۶ دقیقه می باشد که کم تر یا بیشتر بودن آن زودانزالی یا دیر انزالی نامیده می شود. معمولا انزال زودرس بین ۳۰ ثانیه تا ۲ دقیقه بعد از شروع دخول صورت می‌گیرد.

از نظر برخی منابع نیز، انزال زودرس، انزالی است که در کمتر از دو دقیقه، بر خلاف میل شخص و بدون کنترل او اتفاق بیفتد، که بر طبق آن فرد از زمان انزال و یا کیفیت رابطه زناشویی، ناراضی است؛ این نارضایتی می تواند یک طرفه یا دو طرفه باشد.

گفتنی است تعریف زودانزالی زمانی مصداق دارد که زوجین، نزدیکی مرتب و منظمی داشته باشند یعنی اگر توالی روابط زناشویی کم، مثلا در ماه یک بار یا حتی کمتر از آن باشد، نمی‌توان تشخیص مطمئنی از این مشکل را داد.

علت زود انزالی در مردان

زود انزالی از جمله کژکاری‌های جنسی در مردان است اما نمی‌توان آن را اختلال جنسی نامید از علل انزال زودرس می‌توان به این موارد اشاره کرد:

فاکتور ژنتیکی

در بعضی افراد به صورت ژنتیکی کمبود سروتونین یا نقص برخی گیرنده های سلولی عامل این مشکل است.

تغییرات هورمونی

هورمون های تیروئید روی زود انزالی تأثیر گذار هستند.

عفونت پروستات (پروستاتیت)

در افرادی که زود انزالی دارند میزان عفونت پروستاتی بیشتر است.

اضطراب و استرس

فشارهای روانی مختلفی که در فرد تنش و اضطراب به وجود می‌آورند، می‌توانند منجر به تاخیر یا تعجیل در انزال شوند؛ به طور مثال درگیری‌های بین زوجین، ارگاسم نامناسب یا به ارگاسم نرسیدن شریک جنسی در روابط قبلی، نامناسب بودن زمان و مکان آمیزش همگی می‌توانند ایجاد تنش کنند و این تنش می‌تواند منجر به زودانزالی یا حتی دیر انزالی شوند.

اختلال نعوظ

یکی از انواع ناکارآمدی جنسی است که در آن آلت تناسلی مرد به نعوظ کامل نمی‌رسد یا نمی‌تواند در حالت برانگیختگی باقی بماند؛

این اختلال به دلیل ایجاد تنش در فرد و تأثیرات روانی مانند کاهش اعتماد به نفس و مشکلات فیزیولوژیکی مثل عدم گردش خون مناسب و انقباض و انبساط‌های مداوم که دارد، می‌تواند موجب کاهش کیفیت رابطه جنسی شود و بر روی انزال اثر گذار باشد.

افسردگی

افسردگی می‌تواند تأثیرات منفی بر روی فعالیت‌های هورمونی فرد داشته باشد و همچنین از پیامدهای افسرگی کاهش یا افزایش شدید میل جنسی‌ است که می‌تواند روی کیفیت رابطه‌ی جنسی، ارگاسم و میزان تحریک جنسی اثرگذار باشد.

استرس و تنش

از جمله مهم‌ترین مشکلات و پیامدهایی که زود انزالی برای افراد دارد بهم خوردن روابط زوجین، کاهش اعتماد بنفس و درنتیجه دور باطلی است که سبب ایجاد استرس و تنش ذهنی می‌شود.

تقویت سیستم ایمنی بدن

علت اصلی زود انزالی از نظر متخصصان طب سنتی

از نظر طبیبان سنتی، رسوب سودا در اطراف آلت تناسلی، رقت منی، ضعف مغز و اعصاب و ضعف نیروی ماسکه از جمله اصلی‌ترین دلایل زود انزالی می‌باشد.

درمان زود انزالی

درمان زود انزالی با خمیردندان و سایر کرم ها

اخیرا تبلیغات گسترده‌ای در مورد بعضی کرم‌ها و اسپری‌ها می‌شود که ترکیب اکثر آنها ماده‌ای بی‌حس‌کننده به نام گزیلوکایین یا لیدوکایین است.

امّا باید توجه داشت که استفاده از خمیردندان یا این کرم‌ها و اسپری‌ها می تواند این مشکلات را به همراه داشته باشد:

 • رفته‌ رفته برای بیمار عادت می‌آورند به نحوی که باید به طور دائم از آنها استفاده کند.
 • میزان لذت جنسی در مرد کاهش می‌یابد.
 • به تدریج آثار درمانی آنها کم می‌شود و بیمار باید مقادیر استفاده شده را زیاد کند که کاری است خطرناک؛ چراکه مواد بی‌حس‌کننده از راه پوست و مخاط به راحتی جذب خون می‌شوند و مصرف مقادیر بیش از حد آنها خطر مسمومیت دارویی در مرد به همراه دارد.
 • استفاده از کرم‌ها و اسپری‌ها که گاهی نیز توسط مراکز غیرمجاز تولید می‌شوند، احتمال عفونت‌های دستگاه تناسلی به‌ویژه در خانم‌ها را زیاد می‌کند.
 • همچنین احتمال بروز حساسیت پوستی برای زوجین وجود دارد و نیز احتمال بروز اختلالات نعوظ با استفاده از این داروها محتمل است.

درمان زود انزالی با حنا

افرادی که به زود انزالی( از نوع سرد) مبتلایند می‌توانند با استفاد از حنا تا حدودی این مشکل را حل کنند؛ زیرا حنا دارای خواصی است که می تواند ضخامت پوست صورت و بدن را افزایش دهد و در نتیجه با افزایش ضخامت پوست، میزان تحریکات کم تر شده و افراد مدت زمان بیشتری را می توانند، مشغول باشند.

برای استفاده از حنا کافی است که پوست آلت را پس از نعوظ، با مقداری حنا و آب ماساژ داده و پس از ۱۰ دقیقه با آب ولرم شستشو شود.

حنای طبیعی مورد تایید دکتر روازاده – تقویت کننده پوست و مو – درمان کننده زود انزالی

راه های درمان زود انزالی در طب سنتی

در کنار داروهای شیمیایی که معمولا از سوی روان‌پزشک برای رفع این مشکل تجویز می‌شود، که البته گاهی باعث وابستگی نیز می‌شود، روش‌های درمانی دیگری در طب مکمل وجود دارد که می‌تواند بسیار اثربخش و فاقد عارضه جانبی باشد.

قابل ذکر است که هر شخص می‌بایست باتوجه به طبعش (طبع سرد و گرم) نوع ماده غذایی را انتخاب کند. به طور مثال اگر شما فردی گرم مزاج هستید می‌توانید برای درمان زود انزالیتان از آب انار، تخم کاهو و برگ کاهو، شیر خشت با آب هندوانه، دوغ محلی تازه، آش تمبر هندی، سماق، آبغوره، سوپ جو، آلبالو، هلو، ریواس، عرق کاسنی، تمبرهندی، دم کرده گشنیز و یک دوش آب گرم استفاده کنید؛ و اگر طبعی سرد دارید کندر، اسپند، کره به همراه عسل بسیار سودمند است.

همچنین دمکرده گل شقایق و دارچین و همچنین سیاه دانه و پخته سنجد در روغن زیتون باعث دیر انزالی یا به اصطلاح سفتی کمر می شود. هسته انبه، هسته عناب و هسته تمبرهندی از بهترین گیاهان دارویی در درمان انزال زودرس و بهبود رابطه است.

همچنین نوشیدن روزانه دو بار دم‌کرده گل میخک نیز توصیه شده است. نوشیدن دم‌کرده زنجبیل و عسل طبیعی و مصرف روزانه سیر نیز مفید است.

توصیه می‌شود از مصرف ترشی‌ها یا خوراکی‌های ترش مزه پرهیز شود، زیرا این خوراکی باعث تسریع انزال می‌شود. البته خرفه، کنجد سیاه، اسپند و گشنیز نیز مفید هستند که بهتر است مصرف این گیاهان براساس مزاج فرد (گرم یا سرد) و از سوی متخصص طب سنتی تجویز می‌گردد.

نوشیدن دم‌کرده زنجبیل و عسل برای درمان انزال زودرس از نوع سرد بسیار موثر است.

عطارخونه

درمان زود انزالی با کندر

و اما معروف‌ترین داروی مورد استفاده در طب سنتی برای انزال زودرس سرد، کندر است که تاثیر آن نیز جای شک و شبهه ندارد. روزی یک نخود کندر را زیر دندان‌های جلوی خود قرار داده آهسته بجوید تا شیره آن کاملاً کشیده شود. بعد از ۴ تا ۵ دقیقه، باقیمانده کندر که مانند آدامس شده است را دور بیاندازید. این بهترین روش مصرف کندر است.

کندر خوراکی (مورد تایید دکتر روازاده) – درمان کننده زود انزالی، بلغم و تقویت کننده حافظه

درمان زود انزالی از نظر دکتر روازاده

دکتر روازاده متخصص طب سنتی نسخه درمان زود انزالی را اینگونه میپیچد: با توجه به مزاج فرد انزال زودرس می تواند به دلیل غلبه سردی یا غلبه گرمی باشد که با مراجعه به قسمت مزاج شناسی می توانید علت آن را پیدا کنید.

برای انزال به علت گرمی مواد زیر توصیه می شود:

 • با آب تقریباً سرد استحمام نمایید.
 • آب انار، تخم کاهو و برگ کاهو، شیر خشت با آب هندوانه، دوغ محلی تازه، آش تمبر هندی، سماق، آبغوره، سوپ جو، آلبالو، هلو، ریواس، عرق کاسنی، تمبرهندی، دم کرده گشنیز، شربت عناب و خرفه نافع است.

برای انزال به علت سردی مواد زیر توصیه می شود:

 • خوردن کندر، انزروت، اسپند، کره به همراه عسل نافع است

قویترین داروی گیاهی برای درمان زود انزالی

عرق یوهمبین یکی از قوی ترین داروهای گیاهی برای درمان زود انزالی و نازایی( از نوع سرد) مردان است. این عرق باید با عسل فراوان میل شود. عرق یوهمبین در درمان انزال زودرس و اختلال در نعوظ تاثیر فراوان دارد. البته باید دقت شود که افراد دارای بیماری فشارخون از عرق یوهمبین استفاده نکنند.

روش مصرف

روزانه ۱ فنجان میل شود.

عرق یوهمبین

دسته بندی پیشگیری و درمان سبک زندگی مجله سلامت
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

158 پاسخ به “درمان زود انزالی در مردان با طب سنتی از نگاه متخصصان”

 1. سلام مشکل زود انزالی دارم دائم الراس هستم و با اشاره جنب میشوم می‌خوام ببینم از چیست و اینکه پهلو دارم زبانم سفید و پهلو دارم و همه خوراکی هارا دوست دارم و عاشق خوراکی خاصی نیستم نشانه کدام طبع میباشد

  1. سلام و عرض ادب
   رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
   آب کرفس استفاده شود.
   ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود
   حجامت مفید است..

 2. سلام من تا الان رابطه جنسی نداشتم تو ی خود ارضایی خیلی زمان کم ارضا میشم آیا اینم زود انزالی هستش

 3. سلام.خسته نباشید.ممنون میشم یه معجون خیلی مقوی (همراه طرز تهیه ومقدار هر کدام ومقدار مصرف روزانه واینکه چه مدت قبل از رابطه باید خورده شود) برا سفتی کمر ودیر انزالی (به خاطرغلبه سردی)معرفی نمایید

  1. Good Perfect
   ولی بازهم باید مورد بررسی و تشخیص درست قرار بگیره تا اثر دلخواه رو داشته باشه و مکانیسم آثارش هویدا و پیگایدار باشد

 4. سلام.خسته نباشید.دمکرده سیاه دانه برا درمان زودانزالی ازنوع سردوسفتی کمر ودیر انزالی مفید است؟واینکه چه مقدار سیاه دانه را باید دم کنیم ومقدار مصرف چقدر است ومدت زمان قبل از رابطه چه میزان است وآیا منع مصرف دارد یا خیر؟ممنون میشم دراین موردتوضیح کامل بدید😊😊😊😊

  1. سلام و عرض ادب
   درصورت داشتن فشار خون ممنوع است وسیاهدانه نباید دم شود باید نیم کوب شود وباعسل مخلوط شود صبح وعصر یک قاشق مرباخوری میل شود

   1. پس در مقاله بالا اشتباه گفته شده که دمکرده سیاه دانه و.. باعث دیر انزالی میشه😊😊😊

    1. سلام و عرض ادب
     باید نزد متخصص طب سنتی بروید تا باگرفتن نبض شما طبع شما راتشخیص دهد

 5. سلام.خسته نباشید.ممنون میشم یه معجون خیلی مقوی (همراه طرز تهیه ومقدار هر کدام ومقدار مصرف روزانه واینکه چه مدت قبل از رابطه باید خورده شود) برا سفتی کمر ودیر انزالی از نوع سرپمعرفی نمایید.

  1. سلام و عرض ادب
   رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
   آب کرفس استفاده شود.
   ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود
   حجامت مفید است..

  2. سلام متاسفانه یکسال بود دچار زود انزالی شده بودم خیلی سخت بود
   چند ماهی متوجه شدم دیگه این مشکل را ندارم دنبال علت برطرف شدن مشکلم بودم
   یکروز خواص عناب رامطالعه میکردم نوشته بود مفید برای برطرف کردن زود انزالی
   3ماه بود هر روز ندانسته صبح ها یک مشت عناب میخوردم و،،، 😃

   1. سلام و عرض ادب
    خداروشکر
    زودانزالی شما از صفرا وگرمی بوده که با عناب درمان شده است عناب سرد است

 6. سلام رضا هستم من به دلیل خودارضای دچار زودانزالی شدید شدم ۲۴سال سن دارم لطفا راهنمایم کنید یا ی نسخه بهم بدید که چه مصرف کنم که خوب بشم

  1. سلام و عرض ادب
   رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
   آب کرفس استفاده شود.
   ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود
   حجامت مفید است..

  1. سلام و عرض ادب
   رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
   آب کرفس استفاده شود.
   ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود
   حجامت مفید است..

 7. سلام حب خاص چیه ازکجا تهیه کنیم اصلاح اب وروغن وظرف چه جوریه به جای نمک طعام ازنمک دریا استفاده شود کمی توضیح دهید ممنون میشم

  1. سلام و عرض دب
   حب خاص داروی مورد تایید است/※※ پنج اصل تغذیه دکتر روازاده ※※

   ۱- اصلاح نمک دریا : عدم استفاده از نمکهای صنعتی و کارخانه ای و مصرف نمک دریای مورد تایید دکتر روازاده

   ۲- اصلاح روغن : عدم مصرف روغن های سرد مانند روغن نباتی، روغن مایع، روغن ذرت،روغن آفتابگردان ، و… ، مصرف روغن ارده کنجد یا زیتون جهت سرخ کردن و روغن زرد حیوانی( گاوی) و روغن دنبه جهت پخت و پز

   ۳- اصلاح آب: عدم مصرف آب لوله کشی کلردار و مصرف آب چشمه یا آب چاه و یا آب قنات،آب جوشیده و …

   ۴- اصلاح ظروف : عدم استفاده از ظروف تفلون،آلومینیوم، استیل، چدن کره ای،… و استفاده از ظروف چدن اصل روسی، مسی، برنجی، و…

   ۵- عدم مصرف مواد کارخانه ای حاوی مواد نگهدارنده که سودازا می باشند.

 8. سلام مردی ۵۷ساله باید گرم مزاج باشم ش بت تریاک روزی ۱۰سیسی مصرف میکنم شلی آلت وزودانزالی دارم چکارکننون

  1. سلام و عرض ادب
   رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
   آب کرفس استفاده شود.
   ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود
   حجامت مفید است..

 9. سلام من از کجا بفهمم طبع بدنم گرمه یا سرد راهنمایی کنید من زودانزالی شدید دارم

 10. سلام.برا دیر انزالی(کسانی که طبعشون سردهست)چه چیزی مفیداست؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و عرض ادب؛
   رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
   آب کرفس استفاده شود.
   ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود.
   حجامت مفید است.

  2. سلام ببخشید من گاهی اختلال نعوظ دارم و زود انزالی دارم میشه بگید باید چی مصرف کنم؟

   1. سلام و عرض ادب
    رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
    آب کرفس استفاده شود.
    ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
    کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
    1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
    روغن زالو روی موضع استفاده شود
    حجامت مفید است..

 11. سلام خسته نباشید ممنون از مطالب مفید تون ، خواستم بدونم عرق یوهمبین رو چطور تهیه کنیم .

 12. سلام
  من نمیدونم طبعم چیه ولی اب دهانم شبا میره مشکل نعوظ و زود انزالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام وقت بخیر
   دفع سودا

   منع مصرف:
   لبنیات: کشک ، قره قروت
   گوشتها: بز، گاو ، سیرابی ، شیردان ، قلوه
   مغزهای گیاهی: بلوط خوراکی ، شاهدانه
   حبوبات: ارزن ، باقالا خشک ، برنج(آبکش) ، جو، ماش
   میوه ها: شاه توت ، تمشک ، آلبالو، ازگیل ، انارترش ، بالنگ ، تمرهندی ، زالزالک ، زرشک ، زغال اخته ، سنجد ، غوره ، گیریپ فروت ، لیموعمانی ، نارنج ، به ترش ، لیمو ترش ، سیب ترش
   سبزی ها: ترشک ، ریواس ، گشنیز
   ادویه ها: سماق ، نشاسته ، قهوه
   متفرقه: سرکه ، آبغوره

   سر را با روغن شونیز گرم نمایید.
   حب پادزهر احمدیه ، گلاب ، عرق و دم کرده گل گاو زبان + افتیمون و شربت مفرح مجموعه مفید است.
   حجامت ساق پا مفید است
   خوئک فراوان میل شود
   گرده گل مفید است
   جوشانده برگ به مفید است
   به، افتیمون، بهارنارنج، اسطخدوس را جایگزین چای روزانه خود کنید.

   موارد مصرف مجاز:
   لبنیات : کره ، ماست چکیده ، شیر محلی تازه گاو (شیر گاو با درجه گرمی ملایم) ، شیر گوسفند با گرمی ملایم
   صیفی جات: خربزه ، خیارچنبر ، طالبی ، گرمک
   میوه ها : آناناس ، انجیر تازه و خشک ، انگور، خرما ، سیب شیرین ، قیسی ، گیلاس ، گلابی ، موز، مویز، بالنگو ، اقسام توت ، کشمش
   ریشه ها: انواع ترب ، زردک ، سیب زمینی ترشی ، شلغم ، هویج
   سبزی ها: شبدر ، تربچه ، ترب
   حبوبات: گندم ، اقسام لوبیا
   گوشتها: جگرسیاه و سفید ، پاچه ، گوشت گوسفند(بره) ، بوقلمون ، مرغ محلی ، میگو ، زبان ، چشم
   مغزهای گیاهی: بادام درختی شیرین بادام زمینی ، تخم طالبی ، تخم خربزه ، کنجد
   متفرقه: شیره انگور ، روغن ارده کنجد ، روغن بادام تلخ ، ارده ، سمنو ، خاکشیر ، مغزگوسفند

 13. با سلام خسته نباشید آیا روغن خراطین به همراه شیر خرنوب برای زود انزالی مفید هستش من استفاده کردم شلی آلتم گرفتم این از چیه میتونه باشه ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر شیر خرنوب را اطلاعی ندارم اما روغن خراطین بسیار مفید است وعوارضی ندارد

 14. با سلام و خسته نباشید . من بعضی مواقع دچار زود انزالی میشم و مواقعی که انزال زود رس ندارم زمانش کم . واطلاع ندارم که طبعم معتدل یا گرم . برای همین دقیق نمیدونم از چی برای درمانم استفاده کنم . ممنون اگه راهنمایی کنید

  1. سلام وقت بخیر
   توصیه میشه در کنار انجام دستورات زیر مقاله مربوط به زودانزالی رو مطالعه کنید.
   آب کرفس استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود
   حجامت مفید است..
   حب استقامت مجموعه بسیار مفید است.

   1. سلام ممنون از پاسختان. میشه در مورد کوبیده زنیان و عسل توضیح بدید ممنون

    1. سلام وقت بخیر زنیان را کوبیده یک قاشق چایخوری از آن را در یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط وروزانه میل کنید

 15. سلام وقتتون بخیر
  بنده طبعم صفراوی هستش برای زود انزالی و شلی نعوظ و افزایش میل جنسی چیکار کنم؟

  1. سلام بر شما
   آب کرفس استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود
   حجامت مفید است..
   حب استقامت مجموعه بسیار مفید است

 16. سلام.خسته نباشید.آیا استفاده از روغن های با طبع گرم موقع رابطه باعث افزایش مدت انزال حتی به صورت موقت میشود؟

  1. سلام و درود
   خیر حرارت بدن را زیاد کرده وباعث زود انزالی میشود

 17. سلام.آیا روغن های باطبع گرم یابا طبع گرم‌وتر همانند روغن زالو در درمان زود انزالی مفیدهستند؟

  1. سلام و درود
   بله روغن زالو این خاصیت رو داره در پاره ای از موارد

 18. سلام.خسته نباشید.مصرف جوشانده تمبر هندی وعناب وانبه باعث دیر انزالی میشه؟

  1. سلام بر شما
   خیر این موارد سرد است. به جز انبه و زود انزالی را از بین نمیبرد

 19. هر کدام از عزیزان که با داروهای گیاهی وطب سنتی مشکل زود انزالیش حل شد بیاد بگه که بقیه هم دیگه همین روش رو استفاده کنن.من مدتی حنا استفاده کردم ومقدار کمی نسبت به قبل تغییرکردم وبه نظرم تاثیر گذاره وبرا من که طبعم سرده آب هویج‌ هم کمی تاثیر گذاره وهنوزبقیه دستور العمل ها رو امتحان نکردم

  1. سلام ببخشید کلا روزانه بخوایم‌ استفاده کنیم‌چی‌ ؟؟ینی حتما باید بعد نعوظ باشه

  2. سلام خوب هستین من چندین بار تو اینستاگرام و روبیکا خواستم زودانزالیم رو درمان کنم و چندین و چندین روش رو پیشنهاد مردن ولی به هیچ کدومشون نتونستم اعتماد کنم واقعا حنا تاتیر داره تو دیر انزالی؟ اگر تاتیر داره روش استفادش رو بگو و چند ساعات قبل از رابطه باید انجامش داد و اگه کسی واقعا توسط طب سنتی ها درمان شده راه و روش رو بگه ماهم درمان بشیم

   1. سلام وقت بخیر
    توصیه میشه در کنار انجام دستورات زیر مقاله مربوط به زودانزالی رو مطالعه کنید.
    رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
    حنایک ساعت قبل از نزدیکی به الت بمالید.
    آب کرفس استفاده شود.
    کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
    1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
    روغن زالو روی موضع استفاده شود
    حجامت مفید است.
    ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
    حب استقامت مجموعه بسیار مفید است.

    1. راستی طرز استفاده حنا روی الت رو چجوری استفاده کنیم روزی یک مرتبه هر مرتبه 10 دقیقه بمونه یا فقط قبل از رابطه باید انجام بدیم؟

  3. حنا رو چجوری استفاده کردی؟ چند دقیقه تاثیر گذاشته؟ منظور م از چجوری هرروز استفاده کردی یا فقط قبل از رابطه؟ اگه قبل رابطه استفاده کردی چند ساعت قبل رابطه باید استفاده کرد؟

 20. سلام بندھ 25سن صفراوی۔مزاجم براثر خودارضایی ودیدن فیلم مستھجن دچار زودانزالی شدم موقع رابطھ بدون نعوذ کامل و فقط با لمس کردن تخلیه میشم بعضی وقتا حتی نعوذ نصفھ ھم رخ۔نمیدھ ھرچقد خاستم درمان کنم۔نتونستم

  1. سلام.پوستش نازک شده وطبق دستور العمل بالا با حنا ماساژ بده تا پوستش کلفت بشه من امتحان کردم خوبه.خدا کنه آب کرفس وروغن زالو و… تاثیر گذار باشه

    1. بله آب و حنا رو باهم ترکیب کنید تا جالت خمیری بگیره و 10 دقیقه بگذارید روی موضع بمونه

     1. وقتی اب و حنارو مخلوط کردیم 10 دقیقه روی الت بمونه یا ماساژ بدیم؟
      در ضمن بعد 10 دقیقه با اب بشوریم؟

     2. سلام وقت بخیر
      خیر نیازی به ماساژنیست10دقیقه بماند بشویید/باآب سرد

     3. راستی روی الت که مالیدیم الت باید تو حالت نعوظ باشه؟ و در ضمن حنا رو که روی الت مالیدیم روش دستمال ببندیم یا هیچی نبندیم؟

     4. در ضمن چندروز باید این کار رو تکرار کنم اگه زیاد این کار رو تکرار کنم دچار نعوظ که نمیشم؟ منظور از نعوظ یعنی پوستش انقدر کلفت نشه که دیگه حسی نداشته باشم؟

     5. سلام وقت بخیر
      این روش را تا چند وقت باید ادامه دهیم تا پوست آلت کلفت شود؟

   1. داداش حنا رو چجوری استفاده کنیم پوستش کلفت بشه روزی یکبار استفاده کنیم یا فقط قبل از رابطه در ضمن چند ساعت قبل از رابطه باید حنا رو رو الت ببندیم؟ چند دقیقه بمونه روی الت؟

 21. سلام وقت بخیر
  بهترین وراحت ترین راه درمان زودانزالی چه راهی است خواهشا راهنمائی بفرمائید خسته شدم از این بیماری

  1. سلام بر شما
   آب کرفس استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود
   حجامت مفید است..
   حب استقامت مجموعه بسیار مفید است

   1. سلام این روش رو به همه پیشنهاد میکنید ولی من وقتی یکم عسل یا چیزه گرمایی میخورم جنب میشم و کمر درد میگیرم چیکار کنیم منم واقعا خسته شدم و از هیچ جایی نمیتونم درمانشو پیدا کنم منم بدجور عذاب میکشم

    1. سلام وقت بخیر
     توصیه میشه در کنار انجام دستورات زیر مقاله مربوط به زودانزالی رو مطالعه کنید.
     رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
     حنایک ساعت قبل از نزدیکی به الت بمالید.
     آب کرفس استفاده شود.
     کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
     1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
     روغن زالو روی موضع استفاده شود
     حجامت مفید است.
     ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
     حب استقامت مجموعه بسیار مفید است.

 22. سلام.خسته نباشید.آقا هستم زودانزالی دارم(به خاطرخودارضایی) وماساژ با حنا فقط میدم وغذا های با طبع گرم هم میخورم آیا همین روش جهت درمان کامل زود انزالی کافی است؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و درود
   تاکیدتون بر سالم خواری باشه نه گرم خواری
   آب کرفس استفاده شود.
   کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
   1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
   روغن زالو روی موضع استفاده شود
   حجامت مفید است..
   حب استقامت مجموعه بسیار مفید است

   1. چه مقدارکوبیده وعسل،وروغن زالو چند بار باید استفاده کنم وهرچند روز یباروهمه مواردتا چه مدت باید انجام بدم وبا این دستورالعمل ها به طور کامل مشکل زود انزالی برطرف میشه یا همیشه باید انجام بدم؟حب استقامت کاملا گیاهی هستش وتا چند دقیقه انزال رو به تاخیرمیندازه؟ممنون میشم توضیح کامل بدید

    1. یک قاشق چایخوری کوبیده زنیان دریک قاشق غذاخوری عسل مخلوط شود/روغن زالو روزی یک مرتبه طبق دستور/بله انشاالله با رعایت دستورات تا3ماه مشکل حل میشود/بله گیاهی است ودرمانی

     1. داداش حنا رو روزی یک مرتبه روی التت مالیدی یا حالت ماسک مدلی روی مالیدی همینجوری موند؟ در ضمن بعد 10 دقیقه با اب شستی یا نه؟

     2. عسل وزنیان روزی یه مرتبه باید بخوریم؟ و آب کرفس هر روز باید بخوریم وچه مقدار؟

     3. سلام و درود
      عسل وزنیان روزی یک مرتبه وآب کرفس روزانه یک فنجان تا2ماه

  2. با حنا ماساژ دادی ازش تاثیری دیدی؟
   در ضمن حنا رو با اب مخلوط کنیم و 10 دقیقه بمونه روی موضع روش هم یدونه نایلون یا چی بکشیم تا حنا همه جارو بهم نزنه همه جا رو رنگی نکنه؟

   1. سلام روز بخیر حنا باروغن زیتون مخلوط شودتاثیر بیشتری دارد و نیازی به نایلون نیست/

  1. سلام
   از مصرف مواد غذایی با طبع گرم و ادویه جات پرهیز شود.
   ضماد اگزما مفید است.
   موضع را با لعاب اسفرزه هفته ای 3بار 10 دقیقه ماسک نمایید.
   ماءالجبن و ماءالشعیر طبیعی مفید است.
   حمام زیاد بروید اما در زمانهای کوتاه،تعریق برایتان مضر است.
   مالیدن سرکه با کمی آب کرفس و مقداری کمی بوره ارمنی در حمام بر بدن مفید است.
   کد99 مجموعه مفید است
   گل سرشور مفید است.
   حجامت مفید است.

  1. من زود انزال هستم زیر ۵ دقیقه چکار کنم بلای ۱ ساعت انزال شم از ۱۴ سالگی خودارضایی کردم ۳۴ ساله مجرد طبم سرد هست

   1. سلام وقت بخیر
    توصیه میشه در کنار انجام دستورات زیر مقاله مربوط به زودانزالی رو مطالعه کنید.
    آب کرفس استفاده شود.
    کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
    1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
    روغن زالو روی موضع استفاده شود
    حجامت مفید است..
    حب استقامت مجموعه بسیار مفید است.

     1. سلام این حب جهت رفع مشکلات مردان ( زودانزالی و … ) استفاده میشود

 23. سلام اینها هیچ اثری نداره روی زود انزالی چون مربوط به اعصاب هست نه به خوراک اگر واقعا گیاه موثری بود تا حالا همه میدونستن فقط گیاه خشخاش اثر داره که اون هم ارزش استفاده نداره

 24. درود آب کرفس استفاده شود. کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود. 1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود. روغن زالو روی موضع استفاده شود حجامت مفید است.. حب استقامت بسیار مفید است

  1. سلام وقت بخیر
   آب کرفس استفاده شود. کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود. 1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود. روغن زالو روی موضع استفاده شود حجامت مفید است.. حب استقامت بسیار مفید است

 25. دفع صفرا منع مصرف: لبنیات: پنیرکهنه صیفی جات: بادمجان ، فلفل سبز میوه ها: انبه ، به ، زیتون ، نارگیل ریشه ها: چغندر، پیاز، سیر، کلم قمری ، موسیر حبوبات: جودوسر(چاودانه) ، لپه ، نخود ، برنج کته ای سبزی ها: برگ چغندر، پونه ، نعناع ، پیازچه ، ترخون ، مرزه ، تره نیزک(شاهی) ، جعفری ، رازیانه ، ریحان ، شاتره ، شنبلیله ، شوید ، کرفس ، اقسام کلم تابستانی ، گزنه ، مارچوبه ، تره ، تره فرنگی گوشتها: آهو ، اردک ، بلدرچین ، گنجشک ، شترمرغ ، شتر، کبوتر، خروس ، کباب ، دل مغزهای گیاهی: بادام هندی ، بادام درختی تلخ ، بادام کوهی ، پسته کوهی ، پسته ، چلغوز، فندق ، گردو ادویه ها: اسپند ، آویشن ، خردل ، دارچین ، انیسون ، زرد چوبه ، زعفران ، زنجبیل ، زنیان ، زیره ، سیاهدانه ، فلفل ، کاکائو ، گلپر، وانیل ، هل ، نمک متفرقه: روغن زیتون ، شیره خرما ، عسل ، شکرسرخ یا سفید ، عرق بهارنارنج ، شیرشتر از مصرف مواد غذایی با طبع گرم ، ادویه جات ، کاکائو و سس مایونز پرهیز شود. ماءالجبن، سماق و آش سماق ، عرق کاسنی و شاتره استفاده شود. موارد مصرف مجاز: گوشتها: انواع ماهی میوه ها: آلو ، آلوچه ، انارشیرین، پرتغال ، زردآلو ، شفتالو ، شلیل ، کیوی ، لیموترش ، نارنگی ، هلو ، آب فشرده انار صیفی جات: اقسام کدو، هندوانه ، کدو حلوائی سبزی ها: اسفناج ، بامیه ، خرفه ، قارچ خوراکی ، کاسنی ، کاهو ،لوبیا سبز لبنیات: پنیر تازه ، خامه ، دوغ ، ماست ، سرشیر، شیرپاستوریزه متفرقه: اسفرزه ، ماءالشعیر حبوبات: باقالا تازه ، نخود سبز مغزهای گیاهی: تخم کدو ، تخم هندوانه ، خشخاش ، به دانه

 26. حرارتم بالا صفرای بالاس دارم رابطه زیاد میخوام زود انزالی دارم بعد رابطه هم بی‌حال میشم چ کنم

  1. دفع صفرا منع مصرف: لبنیات: پنیرکهنه صیفی جات: بادمجان ، فلفل سبز میوه ها: انبه ، به ، زیتون ، نارگیل ریشه ها: چغندر، پیاز، سیر، کلم قمری ، موسیر حبوبات: جودوسر(چاودانه) ، لپه ، نخود ، برنج کته ای سبزی ها: برگ چغندر، پونه ، نعناع ، پیازچه ، ترخون ، مرزه ، تره نیزک(شاهی) ، جعفری ، رازیانه ، ریحان ، شاتره ، شنبلیله ، شوید ، کرفس ، اقسام کلم تابستانی ، گزنه ، مارچوبه ، تره ، تره فرنگی گوشتها: آهو ، اردک ، بلدرچین ، گنجشک ، شترمرغ ، شتر، کبوتر، خروس ، کباب ، دل مغزهای گیاهی: بادام هندی ، بادام درختی تلخ ، بادام کوهی ، پسته کوهی ، پسته ، چلغوز، فندق ، گردو ادویه ها: اسپند ، آویشن ، خردل ، دارچین ، انیسون ، زرد چوبه ، زعفران ، زنجبیل ، زنیان ، زیره ، سیاهدانه ، فلفل ، کاکائو ، گلپر، وانیل ، هل ، نمک متفرقه: روغن زیتون ، شیره خرما ، عسل ، شکرسرخ یا سفید ، عرق بهارنارنج ، شیرشتر از مصرف مواد غذایی با طبع گرم ، ادویه جات ، کاکائو و سس مایونز پرهیز شود. ماءالجبن، سماق و آش سماق ، عرق کاسنی و شاتره استفاده شود. موارد مصرف مجاز: گوشتها: انواع ماهی میوه ها: آلو ، آلوچه ، انارشیرین، پرتغال ، زردآلو ، شفتالو ، شلیل ، کیوی ، لیموترش ، نارنگی ، هلو ، آب فشرده انار صیفی جات: اقسام کدو، هندوانه ، کدو حلوائی سبزی ها: اسفناج ، بامیه ، خرفه ، قارچ خوراکی ، کاسنی ، کاهو ،لوبیا سبز لبنیات: پنیر تازه ، خامه ، دوغ ، ماست ، سرشیر، شیرپاستوریزه متفرقه: اسفرزه ، ماءالشعیر حبوبات: باقالا تازه ، نخود سبز مغزهای گیاهی: تخم کدو ، تخم هندوانه ، خشخاش ، به دانه

 27. درود آب کرفس استفاده شود. کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود. 1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود. روغن زالو روی موضع استفاده شود حجامت مفید است..

 28. سلام وقت بخیر بنده حرارتم بالاس صفرای هم هستم رابطه زیاد میخوام ولی مشکل زود انزالی دارم هیچگونه مشکلی و مریضی هم ندارم

  1. آب کرفس استفاده شود. کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود. 1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود. روغن زالو روی موضع استفاده شود حجامت مفید است..

 29. ببخشید طبیعت معتدل نزدیک به سرد یاید چکار کنند. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1.  مقاله مرتبط با مزاج شناسی رو در هیمن سایت مطالعه بفرمایید شما هم دچار خشکی مزاج هستید، حالا یا کرم و خشک هستید یا سرد و خشک که با رجوع به اون مقاله میتونید متوجه بشید

 30. سلام و عرض ادب مقاله مرتبط با مزاج شناسی رو در هیمن سایت مطالعه بفرمایید شما هم دچار خشکی مزاج هستید، حالا یا کرم و خشک هستید یا سرد و خشک که با رجوع به اون مقاله میتونید متوجه بشید

 31. چجوری بفهمیم سرد مزاجیم یا گرم؟ در ضمن من اصلا چاق نمیشم چرا؟ فقط کافیه یکم به خودم فشار بیارم تا لاغر بشم و همون جوری بمونم و به حالت قبل هم دیگه برنمی‌گردم خیلی هم غذای چرب میخورم

  1.  مقاله مرتبط با مزاج شناسی رو در هیمن سایت مطالعه بفرمایید شما هم دچار خشکی مزاج هستید، حالا یا کرم و خشک هستید یا سرد و خشک که با رجوع به اون مقاله میتونید متوجه بشید

 32. درود در این موارد تلاش خود فرد بیشترین نقش را دارد. حب خاص مجموعه مفید است. دم کرده گل گاو زبان + سنبل الطیب جایگزین چای روزانه شود. 50 گرم اسپند آسیاب شده + 50 گرم خشخاش در 1 کیلو عسل مخلوط کرده روزی 3 ق م بخورید. حجامت نزد متخصص طب سنتی مفید است.

 33. قربان.من به دانش شما احترام گذاشته وازاین به شما درود میفرستم،خسته نباشید واداشت پناهیان باشد..جسارتا ناخواسته وندانسته متوجه زودانزالی یکی ازفرزندانم شدم وتوجه شدم اخیرا که ایشان مصرف ماده مزخرف شیشه رو آورده وخودبه اشکال‌ دراین موضوع رو قبول‌ داشته ..راه حل ترک آن باشد درست است؟مضراتی که این ماده دراین باب راتوضییح بدهید ممنون میشم..خیلی ممنون ازاینکه راهنمایی میکنید..سپاسگذارم

  1.  در این موارد تلاش خود فرد بیشترین نقش را دارد. حب خاص مجموعه مفید است. دم کرده گل گاو زبان + سنبل الطیب جایگزین چای روزانه شود. 50 گرم اسپند آسیاب شده + 50 گرم خشخاش در 1 کیلو عسل مخلوط کرده روزی 3 ق م بخورید. حجامت نزد متخصص طب سنتی مفید است.

 34. درود دفع بلغم منع مصرف: گوشتها: انواع ماهی میوه ها: آلو ، آلوچه ، انارشیرین، پرتغال ، زردآلو ، شفتالو ، شلیل ، کیوی ، لیموترش ، نارنگی ، هلو ، آب فشرده انار صیفی جات: اقسام کدو، هندوانه ، کدو حلوائی سبزی ها: اسفناج ، بامیه ، خرفه ، قارچ خوراکی ، کاسنی ، کاهو ،لوبیا سبز لبنیات: پنیر تازه ، خامه ، دوغ ، ماست ، سرشیر، شیرپاستوریزه متفرقه: اسفرزه ، ماءالشعیر حبوبات: باقالا تازه ، نخود سبز مغزهای گیاهی: تخم کدو ، تخم هندوانه ، خشخاش ، به دانه استفاده از نمد و کرسی برقی مفید است حب سورنجان، کد 124، حب سینا، حب درد و مفاصل و کد 118 جهت شما مناسب است. موارد مصرف مجاز: لبنیات : کره ، ماست چکیده ، شیر محلی تازه گاو (شیر گاو با درجه گرمی ملایم )شیر گوسفند با گرمی ملایم صیفی جات: خربزه ، خیارچنبر ، طالبی ، گرمک میوه ها : آناناس ، انجیر تازه و خشک ، انگور، خرما ، سیب شیرین ، قیسی ، گیلاس ، گلابی ، موز، مویز، بالنگو ، اقسام توت ، کشمش ریشه ها: انواع ترب ، زردک ، سیب زمینی ترشی ، شلغم ، هویج سبزی ها: شبدر ، تربچه ، ترب حبوبات: گندم ، اقسام لوبیا گوشتها: جگرسیاه و سفید ، پاچه ، گوشت گوسفند(بره) ، بوقلمون ، مرغ محلی ، میگو ، زبان ، چشم مغزهای گیاهی: بادام درختی شیرین بادام زمینی ، تخم طالبی ، تخم خربزه ، کنجد متفرقه: شیره انگور ، روغن کنجد ، روغن بادام تلخ ، ارده ، سمنو ، خاکشیر ، مغزگوسفند

 35. درود آب کرفس استفاده شود. کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود. 1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود. روغن زالو روی موضع استفاده شود حجامت مفید است..

 36. سلام. من هر چی گرمی جات مثل عسل ، خرما ، و… بخورم نه جوش میزنه بدنم و نه مشکلی برام پیش میاد ولی کاهو ، خیار ، هندونه ، لبنیات که میخورم خوابم میگیره و فشل میشم و معده ام ورم میکنه محبت کنید بفرمایید طبعم سرده و یا گرم . و اینکه زود انزالی دارم محبت کنید راهنمایی بفرمایید.

  1.  دفع بلغم منع مصرف: گوشتها: انواع ماهی میوه ها: آلو ، آلوچه ، انارشیرین، پرتغال ، زردآلو ، شفتالو ، شلیل ، کیوی ، لیموترش ، نارنگی ، هلو ، آب فشرده انار صیفی جات: اقسام کدو، هندوانه ، کدو حلوائی سبزی ها: اسفناج ، بامیه ، خرفه ، قارچ خوراکی ، کاسنی ، کاهو ،لوبیا سبز لبنیات: پنیر تازه ، خامه ، دوغ ، ماست ، سرشیر، شیرپاستوریزه متفرقه: اسفرزه ، ماءالشعیر حبوبات: باقالا تازه ، نخود سبز مغزهای گیاهی: تخم کدو ، تخم هندوانه ، خشخاش ، به دانه استفاده از نمد و کرسی برقی مفید است حب سورنجان، کد 124، حب سینا، حب درد و مفاصل و کد 118 جهت شما مناسب است. موارد مصرف مجاز: لبنیات : کره ، ماست چکیده ، شیر محلی تازه گاو (شیر گاو با درجه گرمی ملایم )شیر گوسفند با گرمی ملایم صیفی جات: خربزه ، خیارچنبر ، طالبی ، گرمک میوه ها : آناناس ، انجیر تازه و خشک ، انگور، خرما ، سیب شیرین ، قیسی ، گیلاس ، گلابی ، موز، مویز، بالنگو ، اقسام توت ، کشمش ریشه ها: انواع ترب ، زردک ، سیب زمینی ترشی ، شلغم ، هویج سبزی ها: شبدر ، تربچه ، ترب حبوبات: گندم ، اقسام لوبیا گوشتها: جگرسیاه و سفید ، پاچه ، گوشت گوسفند(بره) ، بوقلمون ، مرغ محلی ، میگو ، زبان ، چشم مغزهای گیاهی: بادام درختی شیرین بادام زمینی ، تخم طالبی ، تخم خربزه ، کنجد متفرقه: شیره انگور ، روغن کنجد ، روغن بادام تلخ ، ارده ، سمنو ، خاکشیر ، مغزگوسفند

   آب کرفس استفاده شود. کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود. 1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود. روغن زالو روی موضع استفاده شود حجامت مفید است..

 37. درود برای شما این موارد مناسبه با آب تقریباً سرد استحمام نمایید. آب انار، تخم کاهو و برگ کاهو، شیر خشت با آب هندوانه، دوغ محلی تازه، آش تمبر هندی، سماق، آبغوره، سوپ جو، آلبالو، هلو، ریواس، عرق کاسنی، تمبرهندی، دمکرده گشنیز، شربت عناب و خرفه نافع است.

 38. عرق یوهمبین برای زود انزالی گرم‌مزاج ها هم‌مفید هست؟ و اینکه زود انزال های گرم‌ مزاج هم میتونن حنا برای افزایش قطر آلت استفاده کنن؟حنا باعث تغییر رنگ آلت نمیشه؟

 39. سلام ببخشید من چهل شش سالمه الان دوسال هست که تحت نظر دکترم ولی هیچ تاثیری نداشت برام چون من در زندگی زناشویی دچار مریضی هم زود انزالی شدم هم زیاد میل جنسی ندارم باید چکار کنم لطفا یک راه کار بهم بدهید ممنون

   1. سلام من ۲۶ سالمه انواع قرص ها و کرم های موضعی و…. رو برای زود انزالی استفاده کردم امان از یک ذره تاثیر من زود انزالی شدید دارم در حد ۳ ثانیه به انزال میرسم چیکار باید بکنم لطفا کمک کنید و بفرمایید من چیکار باید بکنم این مسئله زندگیم رو خراب کرده

    1. سلام و عرض ادب؛
     رعایت پنج اصل تغذیه دکتر روازاده (نمک دریا – اصلاح روغن – اصلاح آب – ظروف سالم – منع مصرف مواد نگهدارنده)
     آب کرفس استفاده شود.
     ژل رویال خالص ناشتا استفاده شود.
     کوبیده زنیان + عسل روزی 1قاشق استفاده شود.
     1ساعت قبل از مقاربت 1عدد حب خاص استفاده شود.
     روغن زالو روی موضع استفاده شود
     حجامت مفید است.

 40. سلام عرق یوهمبین‌ رو چجوری با عسل مخلوط کنیم یعنی چه مقدار از هر کدوم باید باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت